Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha pókkal álmodom?

Mit jelent ha pókkal álmodom?

Figyelt kérdés

arra emlékszem, hogy a feküdtem egy szobában, és valami volt rajtam ami miatt nem tudtam felkelni, majd mikor elnéztem jobbra egy szőrös barna pók ereszkedett le a plafonról, és elkezdett a fejem felé menni. Nincs tovább, mert félek a pókoktól és sikerült felkelnem :D

15/f


2011. dec. 11. 18:13
1 2
 1/12 zsákosfrodó:D válasza:
13%
Azt, hogy egy pók lesz az arcodon amikor felébredsz egyszer:D:D
2011. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
xD
2011. dec. 11. 21:08
 3/12 anonim válasza:
100%

Na most fordítsuk komolyra a szót :)

ez nagyon durva egyébként mert nem csak veled van ez. a nővérem is gyakran álmodik ezekkel a "pókok"-kal, és ő is fél tőlük. és utánanéztünk hogy mik is ezek...

ezek igazából nem pókok, (ha hiszel egy kicsit a természetfelettiben) ezek ilyen "asztrális pókok" amik elszívják az energiádat, a félelmedből táplálkoznak. ha hiszed ha nem, nem viccelek. igazából nem pók a formájuk, csak ezt az alakot öltik fel. egyféleképpen tudod ezeket a "rémálmokat" megszűntetni, ha a "szemébe" nézel, és nem félsz tőlük..

2011. dec. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Szia! Én vagyok a nővér. Majdnem hanyatt dobtam magam, amikor a hugom mutotta a kérdésedet. Az a durva, hogy velem is ugyanez történik. Elég ritkán, de tisztán emlékszem mindegyik alkalomra. Volt, hogy a falon bámult a pók, és volt hogy a plafonról ereszkedett le. Mindig azt éreztem, hogy nem álmodom, hanem tényleg megtörténik. De tudom, hogy ekkora pók nem lehet a szobámba. Utánanéztünk neten és a hugom talált olyan magyarázatot, hogy ezek vmiféle asztrális pókok. Basszus! Engem ezek az izék hagyjanak békén, mert nem akarom látni őket, és nem is gondoltam volna, hogy más is lát ilyet. Annyit még hozzátennék, hogy a hugom rosszul írta: nincs pókfóbiám, tehát ez nem magyarázat rá!!!!
2011. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

á azt, hogy egy nagy pók mászik rajtam, én meg próbálom lerázni magamról, és arra keltem fel, hogy rázom magam (a pók miatt) :/

13/l

2011. dec. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
xD véletlenül az "azt álmodtam, hogy" helyett azt írtam, hogy "á, azt" Bocsi
2011. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
majd ha legközelebb látom, megpróbálom lecsapni vagy valami :D vagy a pók mögé álmodok majd egy békát is :D:D de ha tényleg az energiámat szívja el, akkor már értem miért vagyok mindig hulla fáradt
2011. dec. 13. 18:03
 8/12 anonim válasza:
Mik ki nem derülnek... Nos én tegnap előtt álmodtam egy jó nagy pókkal :-S (utálom őket) anyámmal és öcsémmel is. Na a lényeg amire emlékszem egy bazi nagy pók ... Talán mint egy madárpók. És elő bukkant valahonnan. És anyám mellett meg állt. Fekete nagy pók nem barna.vagy ha igen akkor nagyon sötét. És amikor fel keltem majd meg haltam annyira fáradt voltam :S és kisebb koromban is sokszor álmodtam velük volt mikor miattuk meg haltam. Nagyon durva... o_O
2011. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem el! Miért!? Mostanában egyszer megcsípett egy pók alvás közben a nyakamon. (Pfujj, de rossz elggondolni, hogy a nyakamon mászkált egy pók!!! :( ) De ez még nem minden! Egy másik napon is amikor felkelek azt veszem észre, hogy szintén a nyakamon egy másik részén megintcsak megcsípett egy pók! D:
2012. jan. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 juik válasza:
Hat nekem aszt modjak hogy a pók babona szerint szerencse!!!! Nem lehet leutni őket el taposni meg ienek !!! De én allandoen észt teszem met szörnyen felek toluk !
2015. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!