Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » MIért csinálom ezt álmomban?

MIért csinálom ezt álmomban?

Figyelt kérdés
Az van hogy már sokszor fordult elő velem,hogy mikor alszok akkor leveszem a ruhám és de ez úgy van hogy látom mit csinálok de nem tudom magam szabályozni és nem is igazán fogom fel miért csinálom ezt de nem tudom magam szabályozni miközben látom ahogy leveszem a ruhám de még se fogom fel hogy azt csinálom és ez más többszörösen meg történt.
2011. dec. 14. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Aludj ruha nélkül és figyeld meg, hogy akkor mit teszel.:-)

Szerintem ez az alvajárás első lépése. Vigyázz, figyeld magad, nehogy legközelebb már az utcán találd magad ruha nélkül.

2011. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igazából már volt olyan hogy alva jártam.akkor épp a wc-n ébredtem fel xd de tényleg :(
2011. dec. 14. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
pont velem is ez történik!! basszus de tényleg..! amúgy a múltkor anyám mondta h sikítottam éjjel,meg beszélni is szoktam :S
2011. dec. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen én is és mostanában egyre többször.
2011. dec. 16. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!