Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rendőrök és biciklilopás az...

Rendőrök és biciklilopás az álmomban. Mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

Valami biciklirégiséget loptam el a kistestvéremmel álmomban egy helyről, mert jól nézett ki(mármint tök jó régies volt, fából) és úgy gondoltuk senkinek sem kell. (ez nem benne volt képekben, csak tudatomban volt, hogy megtettük) Aztán jött egy sms-s a rendőrségtől, amit tudtam h mindenki megkapott szinte a városban, és az volt benne, hogy adjam meg, hol is lakok, mert elloptak két biciklit és nyomoznak a rendőrök a tolvajok után. Egész végig rettegést, paranoiát éreztem, és menekültem. Mit jelenthet ez?

16/f


2011. dec. 10. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
cigány vér folyik az ereidben
2011. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
meg any_dban :)
2011. dec. 10. 23:16
 3/5 anonim ***** válasza:
mindentől félsz
2011. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval!
2011. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dík már tesó!

Ha't a Devla egyen meg!

Itt vagyol te is a nyeten?

Ott voltam én is, veled együtt! Nem kell félni, elzsiguláz téged hát a rendőrbácsi! Csak add már ide a nyakláncot, ami a bicajon volt!

Na pá!

2011. dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!