Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Legrosszabb álmom, mit jelent?

Legrosszabb álmom, mit jelent?

Figyelt kérdés

Kérem csak olyanok válaszoljanak, akik tényleg komolyan írják, nem halandzsa.

Az álmom a következő volt:

Kint álltam éjszaka az utcán, jött egy piros lada, utánfutót húzott maga után, az felborult, káposzták potyogtak ki belőle. Egy katona szállt ki belőle, odajött hozzám, majd "zaklatni" kezdett. Bementem a házba, jönni akart utánam, de nagyon féltem tőle, pedig egy szót sem szólt. Elbújtam valami mögé, onnan kijött egy fehér-barna egér, sikítottam egyet, majd a hang után megtalált. Anyu valahogy a képbe került, elküldte, majd később visszajött. Már feküdtem az ágyban, a lehúzott redőnyön keresztül láttam az arcát, és be akart jönni. nem szólt egy szót sem, de arra gondoltam, hogy el akar rabolni.

Itt felébredtem, a szívem majd kiugrott a helyéről, és ki kellett mennem a szobából szétnézni, mert annyira felzaklatott. Van valami konkrét jelentése?? Azóta is egyfolytában ezen jár az agyam. Nagyon ritkán emlékszek az álmaimra, de erre tisztán.


2011. dec. 16. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Túl kipihenten feküdtél le aludni!

Az álmaink arra jók hogy agyilag minket fejlesszenek,valószínű hogy az emberekkel túl bzalmasan bántál és ez a tudatalattid figyelmeztetése hogy nem ártana odafigyelned és a bizalmat csak úgy nem lehet osztogatni senkinek.

[link] ezen nézz körbe

Üdv!

2011. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 slora ***** válasza:
Káposzták XD....Nem feltétlenül kell jelentenie valamit,nekem is voltak furcsa álmaim(CIA ügynök voltam).Lehet ,hogy túl sokat ettél vacsorára azért álmodtál ilyet
2011. dec. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Soha nem vacsorázom. Azért is "idegesít", mert az álmaim 80%-a valóra válik, sokszor teljesen ugyanúgy, ahogy megálmodtam. Tehát ennek is kell valami jelentésnek lennie. Nincsenek olyan álmaim, amik nem jelentenének valamit.
2011. dec. 18. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!