Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az "érző" álom mitől lehetett?

Ez az "érző" álom mitől lehetett?

Figyelt kérdés

Este azt álmodtam, hogy azzal az emberrel beszélgetek akibe szerelmes vagyok. Egyszer csak megfogtuk egymás kezét, és szorítottuk, nagyon jó volt. De felébredtem, és mikor felébredtem éreztem a kezemen, hogy meleg, mint álmomban mikor fogta, mintha komolyan fogta volna, MELEG volt! :)

Lehet hogy csak azért történt, mert elzsibbadt a kezem vagy melege volt, vagy ennyire átéreztem az álmom???? (nem éreztem h zsibbadna)


2011. dec. 16. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Furcsa mert olykor a tested is irányíthatja az álmod,jelen esetben a kezedet!

Képzeld nekem volt olyan hogy a radiátornál úgy elaludtam hogy hólyagosra égettem a hátsó felemet és fel sem ébredtem rá :)

2011. dec. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szinte majdnem biztos vagyok benne, hogy vele álmodtál, de igazából! Vagyis ő is ott volt, és ő is ugyanezt "álmodta". Tehát ez nem álom volt, hanem a valóság. Egy asztrális térbe voltatok magyarul, lehetséges, egyszerűen annyira szerelmes vagy belé, hogy mikor ő is aludt (théta tudatállapoton volt) behúztad a lelkét a saját álmodba ("asztrális templomodba"), és így tényleg ott volt, tehát valóban vele álmodtál. Viszont ő nem biztos, hogy fog emlékezni rá.
2011. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!