Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Régebben álmodtam már, de egyszerűen nem tudom feldolgozni. Sokszor félek ez miatt elaludni, mert nem tudom, hogy jelent e valamit. Szóval ez lenne az: a suliban ültünk osztályfőnöki órán. Az ofő arról beszélt, hogy az iskolába bejöttek a szellemfarkasok és a démonok. Ahogy befejezte ezt a mondatot, kinyílt az ajtó, hatalmas huzat és bejött egy szellem farkas. Fehér volt, már-már átlátszó, a szeme helye tiszta fekete volt, vicsorgott és nyáladzott. Rámnézett, és nekem ugrott. Minden elsötétült, majd hirtelen kivilágosodott. Egyedül voltam az osztályteremben, és ránéztem a táblára. Egy üvöltő emberfej emelkedett ki belőle, majd a háttér elsötétült és egy fehér (kicsit átlátszó) üvöltő emberi arc közeledett felém a nagy sötét háttérből. A szeme neki is fekete volt és nagyon ijesztően üvöltött. Szerintetek mit jelenthet? Csak normális válaszokat kérnék, mert számomra ez egy nagyon komoly dolog. Nem tudok ez miatt aludni és állandóan félek.


Köszönöm a válaszokat.

13/L.


2011. dec. 16. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Az álmoknak nem mindig a jelentését, hanem az ellenszerét kell keresni. Hallottál már a tudatos álomról? Azaz, hogy te irányítod az álmaidat. Ha képes vagy erre, akkor például kirögheted a szellemfarkast, vagy betömheted a száját az üvöltő emberfejnek. :) Nézz körül itt: tudatos.alom.hu
2011. dec. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, ez egy jó technika. Meg kell kérdezni az álomban a fejet vagy a farkast, hogy ki vagy te?


Mindazonáltal nem kell túlgondolkodni, mindenkinek van ilyen.

Valószínüleg az ofő szokott titeket rémisztgetni továbbtanulással, röpdolgozattal, évvégi bizonyítvánnyal egyebekkel és ezek üvöltenek rád az álmodban.

2011. dec. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!