Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Alábbi ritka esettel találkozt...

Alábbi ritka esettel találkoztatok? Van infó?

Figyelt kérdés
Két dolog, vélhetően összefügg. Első: tudatos álmodás. Nagyon sokszor totál tudatában vagyon annak, hogy álmodom, effektíve irányítom az álmom és úgy is tudom, hogy az csak álom. Másik: nem tudom hogyan hívjam, mert pont ebben kérnék segítséget. Felébredek, de mégse. Már megébredtem, érzékelem a valós (nem álombeli) világot magamkörül, úgy mint egy ébren lévő ember csukott szemmel, de mégse tudok megmozdulni, mégse tudok "fizikailag" is felébredni... Mit lehet tenni? Neked volt már ilyen? Milyen gyakran?
2011. dec. 25. 08:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Alvásparalízis aszem amúgy.
2011. dec. 25. 09:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis, és időnként előfordul - főleg, mikor azt álmodom, h zuhanok, v menekülnék, de nem tudok.
2011. dec. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Alvásparalízis.

[link]

(kétoldalas cikk)

2011. dec. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Te vagy az Neo?
2011. dec. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt az egészet az agy produkálja és a miértje rendkívül összetett.A mai napig folynak a kutatások ezzel és más hasonló tünetekkel kapcsolatban.Kérdésedre nincs kielégítő válasz mivel csak találgatni lehet.Van persze egy felállított diagnózis,általánosítás de agyunk kiismerhetetlen dolgokat produkál főleg alvás közben.És az ébredés stádiuma is ehhez tartozik.
2011. dec. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Álombénulásod volt..nekem is szokott ilyen lenni,nagyon ijesztő dolog..


Álmodsz megébredsz,és látod a körülötted lévő dolgokat,de nem tudsz mozdulni..ébren vagy de alszol mégis..nemtudom hogy van pontosan..

Bár nálam volt olyan hogy kiderült hogy álmodtam hogy ébren vagyok,de annyira részletes volt hogy azt hittem valós.

2011. dec. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!