Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki nem tudná megmondaniaki...

Valaki nem tudná megmondaniaki ért is hozzá, hogy mit jelenthet ez az álmom? :

Figyelt kérdés
az álmomban egy ismeretlen gyerekkel akit nemrég láttam egy szó szerint egy haláltáborban voltam...és mindent láttam színt tisztán.egyszer csak lehetőségünk lett arra,hogy kimeneküljünk és minden ember velünk együtt menekült.de ezt észrevették a katonák és utánunk jöttek.(minden abban a faluban játszódott ahol én lakok) futottunk előlük és egyszer csak beugrottunk egy ház kertjébe és ott elrejtőztünk de észrevettek minket a katonék..és épp mikor lelőttek volna felébredtem.
2011. dec. 27. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Menekülni a félelmek elől szokás, ami a te esetedben egy olyan hely ahol sok a rossz, és az, hogy meg is halsz talán azt jelenti nem állsz készen a menekülésre.
2011. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
húú ez ijesztőnek tűnik :O
2011. dec. 27. 22:30
 3/3 A kérdező kommentje:
és ez már nem az első ilyen volt,hogy arról álmodok,hogy meg akarnak ölni...de mindig akkor ébredek fel mikor épp megölnének.
2011. dec. 27. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!