Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Különös álmom volt, mire...

Különös álmom volt, mire utalhat? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés

Az elejére nem nagyon emlékszem, de valami olyasmi volt, hogy egy űrhajós voltam, és leszálltunk egy idegen bolygón, amit lakatlannak hittünk, de a légkör megfelelő volt. A többiek elvesztek gvagy meghaltak, már nem tudom. Én elindultam valamerre, és találtam egy aszfaltos utat, amin találkoztam egy nővel, és a gyerekeivel. Egy kisbusszal voltak. A környezet a sztyeppére hasonlított leginkább. Beszáltam hozzájuk és elindultunk. Egy idő után elérkeztünk egy részhez, ahol villanyoszlopok és különböző akadályok voltak. Ezeken simán áthajtottun. Utána egy robot állt élénk, a nő gázt adott és elütöttük. Megjelentek a társai és lőtek ránk. Közben beértünk egy városba panelházak közé, valamint megcsúsztunk és megpördült az autó. Gyorsan tolatva mentünk tovább, közben elütöttünk még pár robotot. Aztán egy kapubeállóba betolatva megfordultunk, én kiabáltam hogy Gázt! Gázt! Aztán a következő kanyart nem tudtuk bevenni, és nekimentünk a falnak. Mondtam a nőnek , hogy óvatosan vezessen. Azt követő kanyarban egy kerítés átszakítva megint nekicsapódtunka falnak. Én valahogy kimásztam az összezúzódott autóból és tovább menekültem. Az autó ekkor már kicsi volt mint egy matchbox. Felkaptam és futás közben kiszedtem a nőt, de már halott volt. A legvégén beleugrottam egy szemetesbe, hogy elbújjak. Mikor kinéztem, ott volt egy kis tojás és azt kérdezte szomorú hangon: Miért esztek meg minket?


Igazából az is érdekes, hogy ilyen pontosan emlékszem, de elég különös maga az álom is.


2011. dec. 26. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy túl sok sci-fit nézel :) És hogy az álom vége fele már kezdtél éhes lenni :)


Amúgy én hiszek abban hogy az álmoknak van jelentésük, de ez csak egy akció film, amit az agyad innen onnan összerakott.

2011. dec. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmire sem utal, megnyugodhatsz.
2011. dec. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs jelentése, túl sok sci-fit nézel...
2011. dec. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok volt a karácsonyi bejgli és megfeküdte a gyomrodat és irányítja az agyadat :)

Mégis mit jelentene?Ez csak egy álom -.-

2011. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!