Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a furcsa...

Mit jelenthet ez a furcsa visszatérő álom:?

Figyelt kérdés
Kb. 2- 3 havonta álmodom, hogy egy űrhajón ülök, a társaimmal, és gyorsan el akarjuk hagyni a földet, mert annak vége, látjuk ahogyan odalenn ég minden, fel is szállunk, álmomban szinte fizikailag érzem azt az érzést amikor egy repülő fel száll, aztán ki jutunk és beszélgetünk a többiekkel hogy milyen kár hogy már nem mehetünk vissza a földre stb. Jó láttam már hasonló filmet, de alapvetően nem szoktam ilyen dolgokon gondolkozni, mégis furcsa hogy mindig visszajön ez az álom, egyébként semmi rossz érzés nincs olyankor, nem érzem magam veszélyben stb.
2010. szept. 8. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Kb. 2-3 havonta elrabolnak az ufók, azért álmodod ezt. :D
2010. szept. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Utána néztem egy álmoskönyvben, hogy mit jelenthet:


űrhajó:Inteligencia; magadra erőltetett hidegség ( de ezt be nem ismernéd)


tűz: szerelem, szenvedéy, temperamentum

2010. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami végetért az életedben, valamit elveszítettél, vagy lezárult egy bizonyos élethelyzet.Ez a valami valamikor sokat jelenthetett számodra,nehezedre esett megválni tőle, de ma már beláttad, hogy ennek így kellett történnie. Néha-néha még eszedbe jut, de már nem tölt el semmiféle rossz érzéssel.
2010. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!