Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Amióta szakítottam az exemmel...

Amióta szakítottam az exemmel folyamatosan vele álmodok, de úgy hogy együtt vagyunk vagy hogy ő épp mással van én meg féltékenykedek. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Pedig én szakítottam, a kapcsolatunk meg nem volt zökkenőmentes és magamban lezártam a dolgot.
2012. jan. 2. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem zártad le teljesen vagy csak most olyanod van, hogy vele álmodsz. Mennyi idős és lány vagy fiú vagy?
2012. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ha valakivel álmodsz, azt jelenti, hogy szereted, vonzódsz felé. Elhamarkodott döntés volt vele szakítani és ezt te is így érzed, csak nem hiszed el.
2012. jan. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jött mostanában össze valakivel az exed? Lehet, hogy emiatt álmodsz ilyeneket. Mennyi idősek vagytok?
2012. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy amióta szakítottunk nem is beszélgettünk. Nem tudok róla szinte semmit. Nekem ez alapból nagyon furcsa volt, mert az eddigi szakítások után azért néha beszélgettem velük, megkérdeztük mi a helyzet. Most meg semmi. Azt sem tudom, hogy jár-e valakivel. (csak ha bizonyos közösségi oldalra kirakná akkor tudnám meg) Egyébként 19 éves vagyok lány, ő pedig nem volt sokkal idősebb.
2012. jan. 3. 23:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán a hiányérzet, hogy ott volt neked annak idején, most meg semmit nem tudsz róla. Próbálj meg vele beszélni, talán megnyugodsz legbelül, hogy mi van vele, aztán elmúlnak ezek az álmok.
2012. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Velem is volt ilyen:) Sztem a hianyerzet,talan lelkiismeretfurdalas,ha igazan szeretted,akkor az is valoszinu,hogy meg mindig ott van vhol szived melyen,es ezert jelenik almaidban...ez a tudatalatti :)
2012. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Biztos elmúltak már az álmok...vagy mégsem?
2012. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!