Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon megharagudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edi0617 kérdése:

A párom nagyon megharagudott mert féltékenykedek és azt hiszi nem bizok benne. Ezért azt mondta hogy ha egy értelmes dolgot mondok neki h miért legyünk együtt akkor jó, és hogy miért higgye el hogy meg fogok változni ezzel kapcs ban?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:

ha féltékenykedsz az azt jelenti hogy nem bízol benne...


amúgy ha már idáig jutottatok akkor nem tehetsz sok mindent... ez kb már veszett ügy...

2011. nov. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kérlek segitsen valaki mit mondhatnék még neki,hogy elhiggye nem csak beszéltek hanem tényleg igy is lesz.Annyira szeretem őt,nem szeretném elvesziteni:(
2011. nov. 28. 22:21
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta ha tudok mondani egy értelmes dolgot akkor együtt maradunk.A féltékenykedésemen kivül nincs más problémánk,feleslegesen voltam féltékeny,de most nem szeretném elvesziteni
2011. nov. 28. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:

mond neki azt h ő túl jó pasi és ezért voltál féltékeny, mert nagyon jól tudtad h ő egy fönyeremény, meg h biztos minden csaj szemet vetett rá és te meg érzelmileg önző voltál és ez volt a féltékenykedés...


a pasikat a farkuknál vagy az egójuknál lehet csak megfogni :D


20/F

2011. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kingaa1 ***** válasza:
Mond meg neki, hogy adjon még egy bizonyitási idő szerűséget és azalatt még azt se ejtsd ki h féltékeny vagy. viszont ha olyan a pasi akkor azért hisztizik, mert véfekezik és ezáltal támad. Minél többet engedsz annál jobban vágnak át
2011. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy hű pasi gyűlöli ha féltékenykednek, főleg ha túlzásba viszik... ha szereted bízz benne, ha meg nem tudsz megszabadulni a féltékenykedésedtől, keress mást, vagy ő fog...
2011. nov. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm is ilyen. Szeretem, de pokol, amit művel. Azt sem lehet neki elmondani, ha kilépek itthonról, annyira féltékeny, a barátaimtól is félt. Mindenben veszélyt lát. Számtalanszor ki akartam tenni már e miatt, de szeretem.

Nem érti meg milyen szörnyű az amit csinál.

Ha egy kicsit is szereted, próbáld meg a féltékenységed magadban elrendezni, mert a bizonytalanság az úgyis belőled jön, nem a másik tesz hozzá.

Ez egy olyan borzasztó dolog, ami egy idő után agyonnyomja még a jó kapcsolatokat is!

2011. nov. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!