Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti hisztek az álmokban?...

Ti hisztek az álmokban? Lehetséges hogy némelyik valóra válik?

Figyelt kérdés

Álmodtam ma egy srácról,elképesztően jól nézett ki,jó testtel,jó fejjel gazdag volt,volt saját lakása.

És álmomban eszembe se jutott volna,hogy megakad rajtam a szeme,de szerelmesek voltunk egymásba ott és akkor és azt mondta feleségül szeretne venni.Ráadásul angol volt.

Én pedig kinn élek Angliába jelenleg!

Istenem,bárcsak valóra válna.szerintetek hány százalék esélye van,hogy egyszer majd az életembe össze fussak vele?vagy felejtsem el?de folyton erre az álomra gondolok,nem tudom kiverni a fejemből.olyan élethű volt.megdobban a szívem ha csak erre gondolok.

Ti hinnétek ebbe?az eszem azt súgja ne ámítsam magam ezzel,de a szívem pedig hogy olyan szép volt,bárcsak valóra válna.

történt veletek olyan,hogy valami szépet álmodtatok és a későbbiekben valóra vált?

válaszotokat előre is köszönöm.


2012. jan. 4. 12:03
1 2 3
 1/29 anonim válasza:

He-he ez úgy hangzik mint valami rossz Tiffany regény:)

Bocsi, nem akarlak megbántani!


Az álmok nem válnak valóra, ha valóra válnának akkor én már ültem volna börtönben, menekültem volna helikopteren egy gyilkos elől, egy szigeten élnék és a főnökömmel már lefeküdtem volna:))) Stb, stb.

2012. jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
20
2012. jan. 4. 12:13
 4/29 anonim ***** válasza:

Ami az én történetemet illeti nekem most bejött az álmom.

Pontosan január 2-án álmodtam , hogy a régi munkahelyemre mentem felvételizni ahonnan 1 éve elbocsájtottak.

Tegnap kiderült, hogy van felvétel 3 hónapra. Jelentkeztem és hétfőn már ott fogok dolgozni.

2012. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

de nem hiszitek el,olyan valóság hűnek tűnt.

egy pillanatnyi megszállotság fogott el.:(((((((((((bárcsak még most is álmodnék Vele!

2012. jan. 4. 12:14
 6/29 A kérdező kommentje:

ennek örülök,hogy legalább ez valóra vált!

sok sikert,a munkához! :)

2012. jan. 4. 12:15
 7/29 anonim ***** válasza:
Nőj fel, akkor talán lesz pasid is...
2012. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Figyelj,az álmok valóságosnak tűnnek. Én egyszer álmodtam egy sráccal,hogy szerelmes vagyok belé. Után napokig éreztem ezt az érzést és aztán elmúlt. Neked is el fog.
2012. jan. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

előbb utóbb várható volt az ilyen fajta beszólások olvasása.

egyszerűen nem tudom meg érteni egy ártatlan kérdés miatt miért kell sok embernek bunkózni.

azért mert ők egy szürke felhőbe élnek,hogy még talán ilyen boldogság se éri őket,hogy álmodjanak egy jót akkor már egyből be kell szólni.

mindegy,de a válasz adásodból látszik,hogy egy elkeseredett ember vagy! csak sajnálni tudom az ilyeneket.

2012. jan. 4. 12:19
 10/29 A kérdező kommentje:

valószínű hogy elfog múlni.csak mégis még magam sem tudom miért van meg a halvány reményem,hogy valamikor a jövőben talán a fele valóra válik!

vagy felfoghatnám úgyis hogy a hónap szép álma!kaptam egy kis jót is,mert már elég hülyeséget álmodtam előre!na ha azok valóra válnának világgá szaladnék azt hiszem! :):)

2012. jan. 4. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!