Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mostanság olyan...

Miért álmodok mostanság olyan sokat a halálról/más fura dolgokról, és mit jelenthetnek az ilyen álmok?

Figyelt kérdés

Na,mostanában csomószor a halálról álmodom.Tegnap este is azt álmodtam,hogy egy hajóroncson sétálok egy tengerparton,hirtelen egy krokodil rám támadt,és az volt az álom vége,hogy odarohan hozzám és kinyitja az állkapcsát,majd hirtelen feketeséget láttam,és recsegést-ropogást hallottam.Aztán olyan is volt,hogy egy jégkunyhóban vagyok,vastag kabátban,kint dúl a hóvihar,nem akartam kimenni,de valahogy mégis kimentem,és szó szerint:megfagytam!Ezt úgy kell elképzelni,hogy hirtelen elkezdte ilyen kékesen látni,és hirtelen összeestem.

Ezen kívül még volt olyan,amiben egy dzsungelben vagyok és egy oroszlán támad rám,meg olyan is,hogy békésen sétálok egy városban,hirtelen marha nagy villanás,atomfelhő,és egy ilyen nagy lökéshullám elkapott.

Na és jöjjön egy-két fura dolog.Pár hete azt álmodtam,hogy reggel felkelek,minden tök normálisnak tűnik,kimegyek fogat mosni,tükörbe nézek,semmi baj.Visszafekszek aludni,később megint felkelek,megyek a mosdóba,és látom a tükörben,hogy azzá a csajjá változtam,aki még pár éve tetszett,és akkor így kellett suliba mennem,és akkor úgy van vége az álomnak,hogy megyek hazafelé,és köszöngetnek nekem az emberek.Ez az álom néha-néha visszatér,de csak ritkán.

Aztán álmodtam zuhanásosat is,amikor hirtelen felrepülök,majd lezuhanok.

Na,és végül,egy másik visszatérő álom(kb.minden héten legalább 3-szor előjön)hogy egy lakótelepen sétálok a panelházak között éjszaka.Semmi különös nem történik,csak sétálok,és köszönök az embereknek akik jönnek velem szemben,aztán egy kb.5 perc séta után vége az álomnak.

Na,bocs ha hosszú lett,de nem értem,hogy mit jelenthet ez a rengeteg furcsa álom.Komoly válaszokat szeretnék,olyanokét,akik jártasak a témában!


2012. jan. 6. 21:12
 1/3 Tom Benko ***** válasza:
Valamiért foglalkoztat a téma, vagy csak az agyad tréfálkozik. Ne foglalkozz vele, aludj jól!
2012. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én nem vagyok jártas a témában,mert nem hiszek semmi ilyen álomfejtéses dologban,de nekem éveken keresztül rémálmom volt minden este,és horrorfilmet sose néztem,de mégse lett semmi bajom,kb 3-4évig voltak rémálmaim,azóta meg nem is álmodok,de álmomba énis minden este meghaltam.
2012. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha álmodban meghalsz akkor elvileg sokáig fogsz élni.
2012. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!