Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az elmúlt pár hétben, minden...

Az elmúlt pár hétben, minden este egy fiúról álmodok. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

minden alkalommal, olyan helyen járkálok vele vagy vagyok vele ahol már jártam.. mintha lenne egy másik világ álmomban, minden teljesen valódi, ő a barátom álmomban vagy legalábbis valami nagyon mély érzelem van köztünk, de nem emlékszem pontosan mert mindig csak foszlányokra emlékszem csak vissza.. de ismerem a fiút a valóságban is.. tavaly áprilisban ismeretem meg, de ahogy megláttam, olyan volt mintha 1000 éve ismerném, nem sokat beszélünk/ beszéltünk, (mert neki akkor még párja volt, nekem pedig most is az van...) de abból a kevésből, amit tudok róla nagyon hasonlítunk

mi lehet ez de őszintén? nem tudom miért álmodok folyton vele :( nappal nem is gondolok rá szinte soha..


2012. jan. 15. 01:03
 1/4 adamkak válasza:
Ezért EGY ÓRAKOR FÖLKELTÉL HOGY MEGKÉRDEZD? De szerintem azt jelenti hogy jó volt a vele töltött idő és ő a lelki társad.Ne érts félre nem a szerelmed hanem az a személy aki talán jobban megért mint a barátod és megbeszélhetsz vele mindent amit a barátoddal nem mersz.
2012. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
neem keltem fel, olyankor még fenn vagyok ((:
2012. jan. 15. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Rá vagy gerjedve a pasasra. Komolyan, ez még eszedbe se jutott?
2012. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem, mert nem érzem úgy, hogy rá lennék gerjedve (: semmi szexuális vonzalom nincs irányába...
2012. jan. 17. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!