Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az elmúlt 1 hónapban nagyon...

Az elmúlt 1 hónapban nagyon rosszul alszok! Rémálmaim vannak, állandóan háborúzok és nem tudok erősen megütni senkit! Izzadok álmomba és szó szerint fáj ha álmodok! Ez valamilyen betegség vagy elme baj?

Figyelt kérdés
Álmomban minig valamilyen háborús övezetben vagyok és embereket fogok el akiket meg akarok verni de nem tudom őket megütni! Édesapám szerint néha ordítok álmomba és gyakran volt h szétszakítottam a húzatot vagy h cserélni kelett napont annyira átizzadtam! Szó szerint fáj ha álmodok!
2010. okt. 12. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolkozz el, hogy mi válthatja ezt ki. Stresszes vagy? Dühös vagy valakire/valamire? Fáj valami?

Ha megtaláltad az okot, akkor azt kell megoldani. De te most csak a tüneteket mondtad el, a lényeget magadban kell keresned.

2010. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem is volt egy időszakom, amikor rémálmaim voltak szinte minden éjszaka. Álmomban egy lépcsőn mentem fel, ami beszakadt alattam én meg lezuhantam. Aztán rájöttem, hogy abban az időben nagyon szerettem volna elérni dolgokat, amikre esélyem sem volt. Vagyis vágytam felfelé, de képtelen voltam felérni, elbuktam.


Valószínűleg a Te álmaidnak is van magyarázata. A háború könnyen jelentheti azt, hogy "háborús helyzet" van munkahelyeden, családban, vagy akárhol az éltedben. És talán szeretnéd "jól megadni" bizonyos embereknek, de nem megy...Nem tudom, igazából Neked kellene megfejteni ezeket az álmokat. Remélem minél előbb jobb lesz a helyzet!

2010. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen ezeken már én is gondolkoztam! Az igasság az, hogy futball huligán vagyok és elég gyakran verekszem!

Eggyik haverom szerint aki ilyen "álmos" ez azt jelenti, hogy a testem egy része nem ért eggyet azzal amit csinálok és így próbál reagálni! Ebbe lehet valami igasság?

2010. okt. 13. 11:49
 4/6 anonim válasza:
Nekem inkább azt jutott eszembe, hogy van Benned agresszivitás, amit a futballhuliganizmusban élsz ki. De igazából ez csak álmegoldás. Nem a felé irányul az agressziód, aki felé szeretnéd, azt nem sikerül megütnöd. De ez csak egy felvetés volt.
2010. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem játszol valamilyen számítógépe játékot?
2010. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem igazán :-)

Sokat sportolok és az agyzsibbasztó játékokat mindig is kerültem :-)

2010. okt. 18. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!