Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A barátommal 6hó-ja szakítottu...

A barátommal 6hó-ja szakítottunk. Egy isk-ba járunk, bár személyesen megtartja a 2 lépés távolságot, e-mail-zés közben nagyon közvetlen. Én még mindig sokat álmodok vele, az álmokban van jó is és rossz is. Azt akarom kérdezni hogy megéri rá várni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
keress mást
2012. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sztem ha egyszer szakítottatok, akkor az rányomná a bélyegét egy esetleges újrakezdésre is, és később se lenne jobb. Várni biztosan ne várj rá, ismerkedj másokkal inkább :)


Az álmok meg majd elmúlnak :)

2012. jan. 10. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Laci555 ***** válasza:

Nem tudom mikor szakítottatok.

Ha az érzelmeid erősek, akkor beszélj erről vele!

Közösen zárjátok le a dolgot. A lezárás nagyon fontos! Ha vársz és nem beszélsz vele róla ez egy megoldatlan problémád maradhat! Ha újrakezditek, ha nem, mindenképpen fontos beszélni a dologról és nem magadba zárni.

2012. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!