Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Amióta megműtöttek agyi...

Dankó anokó kérdése:

Amióta megműtöttek agyi aneurizma miatt, sokat álmodok, halottakkal. Ha holtakkal álmodom akkor vinnének magukkal. Ha alszok mintha nem én lennék. Ne nézzetek hülyének mert ez mind megtörtént, légy szíves segítsetek. Mit tegyek hova forduljak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:

"Ha alszok mintha nem én lennék" wtf?

egyébként valószínűleg sokat stresszel ezen

2012. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a félelmeid jelennek meg az álmaidban. Félsz a betegségtől, a haláltól. Pszichológus segíthet.
2012. jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ébren is ezen jár a fejed, talán csak tudat alatt. A megoldás, ha szembenézel a majréval, és elfogadod, hogy a műtét sikerült, nem ettől fogsz meghalni. :)
2012. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez csak egy ötlet: Vannak olyanok akiket megszállnak halott lelkek, pl-ul kórházban, vagy valamilyen ijedtség alkalmával amikor gyengébb az ember rezgésszintje, szerencsésebb ha az emberre csak rá tapad. Ilyenkor érezheted hogy nem vagy önmagad, mert ő rossz érzéseket kelt, furcsán érzed magad. Velem az történt kezdtem érezni furcsa dolgokat pl-ul hogy úgy megütnék valakit, amúgy nem bántok senkit (50 kg csaj vagyok) de olyanokat is akik nem érdemlik meg, akkor kezdtem gondolkodni, hogy nem uralom teljesen magam. Elmentem leszedetni szakemberhez. Ha nálad is ez van, bárkihez ne menj.
2012. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!