Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek az alábbi...

Mit jelentenek az alábbi álmok? Csakis komoly válaszokat kérek szépen!

Figyelt kérdés

Ezek az álmok egyetlen éjjel jelentkeztek:


1. A lakásomban vagyok és tyúkokkal vagyok körülvéve, olyan tyúkokkal melyeknek a hátából egy szarv áll ki, melyel az egyik meg is akar bökni engem ill. a kutyámat meg is szúrták vele.

(Alapvetően madárfóbiám van, nagyon félek minden szárnyastól.)


2. Egy garázsban vagyok, ahhol orálisan elégítek ki egy öregembert, akinek női nemiszerve van.

(25 éves férfi vagyok egyébként, hetero, és mint írtam, puncija volt az öregbátyinak.:D Az álom alatt mélyen megvetettem magam és a hátamnál állt valaki aki szintén megvetett ezért, de valamiért még is csinálnom kellett...


3. Egy öreg házaspárnál vagyok, melyek közül az öregbácsi fekszik egy ágyon és masszirozom őt, gyógyító szándékkal.. Nagyon nagy bánatot éreztem közben, a bácsit nagyon sajnáltam, hogy megfog hallni és mégis ennek ellenére jó kedve van. Mélységes bánat van bennem ha visszaemlékszem erre az álomra.


A válaszokat előre is köszönöm!:)


2012. jan. 7. 12:42
 1/1 bazsi93 válasza:
Az álmok azokból jönnek visza,amiket érzékelünk de nem fontos,szal nem raktározza el az agyunk.
2012. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!