Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha halottam álmodta...

Mit jelent ha halottam álmodtam aki mosolygott rám?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete az álmomban megjelent egy személy aki nem rég halt meg és mosolygott rám . Ez mit jelenthet ?? nekem nagyon hiányzik ez a személy
2012. jan. 19. 22:34
 1/5 A kérdező kommentje:
elírtam : halottal*
2012. jan. 19. 22:38
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha egy halottról álmodott, aki hiányzik is Önnek, az többnyire nem jelent többet annál, hogy gondolkodott róla az utóbbi időben, vágyik a társaságára. Gondolom arra is vágyik, hogy vidám legyen, ezért mosolygott.

Remélem, hogy segítettem!


Üdvözlettel: Péter

2012. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves Péter !


Igen , nagyon sokat segített , és köszönöm a választ !

2012. jan. 19. 23:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én egyszer azt hallottam, hogy halottal álmodni esőt jelent. :D Bár szerintem is annyiról van szó, hogy ez a bizonyos személy hiányzik, sokat gondoltál rá és ez tudat alatt előjön. Egyfajta gyászreakció.
2012. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én mikor fülig szerelmes voltam, mindig a barátnőmmel álmodtam. XD Újat nem tudok mondani, valószínűleg nagyon sokat gondolsz rá, és az elmúlt nap eseményeit dolgozzák föl általában az álmok. Ha rád mosolygott, biztos úgy emlékszel rá, mint aki derűs volt, és jó volt a kapcsolatotok.

Az biztos hogy rosszat nem jelent. :) Szerintem nem azon van a hangsúly hogy halott, hanem hogy mosolygott. :) Valószínűleg így emlékszel rá. Nincs ebben semmi furcsa vagy félelmetes. :)

2012. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!