Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás alatti menstruáció?...

R8ita kérdése:

Szoptatás alatti menstruáció? Több ismerőstől halottam, hogy amikor szülés után visszatért a menstruációjuk, az addig rendszeresen szopó gyermeküknek nem kelett az anyatej. Vannak Tapasztalatok? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyi, hogy a lányaim meg sem rezdültek amikor visszatért. Igaz az elsővel olyan 8 hónap a 2.-al meg 6 hnap után volt, lehet már nagyok voltak, hogy változtassanak a szokásaikon csak ezért.
2012. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem már 3 hónap után visszatért a mensim (sajnos).Ilyenkor kevesebbet szopizott úgy vettem észre,hogy nem nagyon szerette ezeken a napokon a tejet,hamar abbahagyta a szopit.Sőt,mielőtt megjött már előtte pár nappal kevesebbet szopizott.Nagyon nem szerettem ezeket a napokat már előre féltem mert akkor kész kín volt "belediktálni" a tejet.Pótlást nem fogadta el de nem is nagyon sírt,hogy éhes.
2012. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom szerencsére meg sem érezte :)
2012. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
meg sem érezte szerintem,én semmi változást nem vettem észre nála.(8hónapos volt)
2012. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
csak a tejem kevesebb olynkor kicsit,de észre sem veszi
2012. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor úgy látom itt mindenki szerencsés nem úgy mint én
2012. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. jan. 17. 20:55
 8/9 anonim ***** válasza:
7 hónapos volt a fiam mikor először megjött, azóta is rendszeres. Semmi különösebb reakció nem történt. 1,5 éves koráig szopizott.
2012. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 hónapos volt a fiam amikor megjött először, semmi változás nem volt azóta is szopizik 14 hónapos.
2012. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!