Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Meg álmodom mi történik a...

Meg álmodom mi történik a következő nap! Ez normális?

Figyelt kérdés
Nem viccelek!!Ez velem minden nap meg történik.Mikor pedig reggel fel kelek utána el felejtem mit álmodok de utána,mikor az a dolog tényleg meg történik amiről álmodtam,szédülni kezdek és utána muszáj le ülnöm.Ne nézzetek hülyének de mással is történik ilyesmi vagy csak velem?DE tényleg csak értelmes válaszokat várok!
2012. jan. 20. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Én is. Éjjel sonkáról álmodom, és reggel a spájzban tényleg ott van a sonka !! Ja, várj, azért van ott, mert vettünk hétvégén:D
2012. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
huh de qurva sokat segitettel lehet h nekeed vicces de nekem nem.nekem ez egy minden napos küzdelem bunkókám
2012. jan. 20. 20:30
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Gondolom micsoda küzdelmeket élhetsz át Rambokám...

Amúgy azt tudtátok, hogy Afrikában minden 60 másodpercben eltelik egy perc??:O

2012. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Idiótákkal vagyok körül véve!!-.-
2012. jan. 20. 20:41
 5/13 anonim válasza:

Lehetséges hogy spirituálisan fejletebb vagy.

Nekem is szoktak lenni jövőbeli álmaim.

Próbáld az álmodat írányitani-éjszaka lefekvés előtt alfa állapotban (se nem alszol sem nem vagy ébren)gondolj arra miről szeretnél álmodni.

Ez nekem mindig bejön.

Remélem tudtam segíteni.

2012. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 s.rebi válasza:
Velem is szinte nap mint nem megtörténik ez nem tudom hova tenni.pl megálmodtam hogy kiszöknek a macskák és ki is szöktek de szerencsére megvan mind vagy pl én a haláleseteket is megálodtam akár állatról akár emberről volt szó.
2012. jan. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm minenkinek akik értelmes választ adtak.
2012. jan. 21. 09:13
 8/13 Antimod ***** válasza:

Tényleg idióták, akik ezzel viccelnek, pedig ilyen létezik.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
valószínűleg csak valami különleges képességed van..de lehet, hogy a múltad miatt vagy ilyesmi..nem vagyok szakértő, de szerintem ezek egyike lehet, amiért ez van...
2012. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat nagyon de nagyon sok mindenben segítettetek.
2012. jan. 22. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!