Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Amikor álmodok, és hülyeséget,...

Amikor álmodok, és hülyeséget, akkor miért nem tűnik fel, hogy ilyen nincs?

Figyelt kérdés

Nem értem, olyan barom dolgokról álmodok néha, hogy semmi köze a valósághoz, olyan hihetleln ami történik, vagy teljesen ellent mond a fdizika törvényeinek, de akkor teljesen normálisnak tűnik.Pedig ilyen sose történhet meg, mert ilyen nem létezik.

És amikor felébredek akkor tűniik fel, hogy jézus hogy juthat ilyen az eszembe...


Szóval van rá magyarázat, hogy az álomban miért tűnik teljesen normálkis valóságnak az, ami teljesen hülyeség?


2012. jan. 22. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
régebben így voltam én is,de egy ideje valami okból kifolyólag amikor baromságot álmodok-eszembe jut hogy lehet,hogy ezt csak álmodom..-és felébredek egy ponton.ami nagyon jól jött akkoris amikor azt álmodam,hogy valaki megakar ölni..-és azt mondtam magamba,hogy_ezt biztos csak álmodom-és akkor fel is ébredtem
2012. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Alváskor kikapcsol az agyunk realitásért, gondolkodásért felelős része, de az agyműködés teljesen nem állhat le, az érzékelésünk működik. Ezért "érzünk" álmunkban és teszünk meg teljesen irracionális dolgokat:) Úgy tudom, aki álmában tudja, hogy csak álmodik, az nem alszik elég mélyen, nem kapcsolt ki még teljesen a realitás-érzékelő agyterülete.
2012. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
viszont ha rájössz, hogy álmodol, és még nem estél ki az álomból, akkor irányítani is fogod tudni az álmaidat. Sok gyakorlással elsajátítható ez az egész, mondjuk nekem még nem sikerült, de bátyám mondta hogy rohadt jó.
2012. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: ez igaz:) Én évekig álmodtam azt, hogy üldöznek és meg akarnak ölni. Néha egy egész bűnszervezet, néha csak 1-2 bérgyilkos. De szó szerint évekig álmodtam ezt. Nem egyszer volt úgy, hogy elkezdődött az üldözés az álmomban, és felkelni nem tudtam, de tudtam, hogy álmodok. Meg is beszéltem magammal, hogy ne már, megint kezdődik.. Míg nem egyszer megelégeltem, szerintem nem aludhattam elég mélyen és tényleg nagyon nagyon rossz volt ezt álmodni rendszeresen, álmomban egy tópartra csaltam a gyilkosom. Elbújtam egy bokor mögé, álmodtam magamnak egy pisztolyt és lelőttem. Azóta nem álmodom üldözéssel.
2012. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!