Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok róla 8 év után is?

Miért álmodok róla 8 év után is?

Figyelt kérdés
8éve volt egy párkapcsoaltom ami nagyon csúnyán végződött terhes lettem és el hagyott ,az anyukálya keze ebben nagyon benne volt ,a babát elvetettem mivel egyedül nem tudtam volna eltartani .Azóta férjhez mentem van egy gyönyörű kis fiam ,de elég gyakran a volt párommal és családjával álmodok ,általában az anyja meghalt azt álmodom és mindig veszekszek ,tény nagyon nehezen tettem magam rajta túl hogy el kellet veszítenem a gyermekem ő miattuk lehet ezért álmodok ennyit velük ?akár hogy is szeretném nem tudom elfelejteni őket pedig nagy a gyülölet bennem ...
2012. jan. 23. 21:40
 1/7 Zslt válasza:
Sztem minél jobban görcsölsz azon h elfelejtsd, annál nehezebben felejti el az ember.
2012. jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"el kellet veszítenem a gyermekem ő miattuk"

"nagy a gyülölet bennem"


Saját magad válaszoltad meg a kérdésed.

2012. jan. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SSJGoku ***** válasza:
az a szégyen hogy elveteted a gyereket!!
2012. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó !Miért is szégyen?ismersz?ne itélkezz!!!!talán jobb lett volna ha megszülöm és az állam neveli ?szégyeld magad !
2012. jan. 24. 14:47
 5/7 SSJGoku ***** válasza:
Hát más örülne ha lenne gyereke de végül is te tudod nem rosszszándékbol írtam
2012. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerinted én nem szerettem volna azt a babát ?valószinű ha nem, nem itt tartanák hogy 8 éve ezen agyalok de úgy érzem nem tartozom magyarázattal neked én egy kérést tettem fel amire te nem válaszoltál csak ítélkeztél...
2012. jan. 24. 15:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Na akkor most jól figyelj ide: nem ők voltak a felelősek a gyerek elvetetéséért. Ha igazán meg akartad volna tartani azt a gyereket, megtalálhattad volna a módját. Tudom, miről beszélek, mert én is átmentem ugyanezen, amin te, annyi különbséggel, hogy én se akartam gyereket, nem akartam magamra venni a terhét, ezért vetettem el. Ha igazán meg akartam volna tartani, engem 6 lóval se lehetett volna elvonszolni abortuszra. Remélem, értettél. Nem szabad másra hárítani az akkori döntésed felelősségét, arról egyes-egyedül te döntöttél, mivel gondolom nem szíjaztatott oda az anyósod a műtőasztalhoz. Ezeket gondold végig és ismerd el, hogy a te döntésed volt. Nyilván rossz döntés volt, mert szeretted volna azt a gyereket, de ezen már kár rágódnod. Akkor így döntöttél és kész. Remélem, megnyugszol és sikerül lezárnod magadban ezt a dolgot. Leld örömöd az új családodban, ezt kívánom.
2012. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!