Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodok már egymás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok már egymás után többször a legjobb fiú barátommal? Sokat beszélek vele és ez az oka?

Figyelt kérdés

Van egy barátom már több mint fél éve együtt vagyunk és nagyon szeretem, de mostanába a legjobb fiú barátommal álmodok:S általába vagy szeretkezünk vagy csókolózunk az álmaimban:S:Smost érzek iránta valamit?:S

elöre is köszönöm a válaszokat


2009. jan. 6. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Pszichológusnak tanulok:


az álmoknak legtöbbször semmi köze a gondolatainkhoz. Eszedbe jut a legjobb barátod vmi kapcsán napközben, ennyi elég ahhoz, hogy vele álmodj, de ez nem jelent semmit.

2009. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én múltkor azt álmodtam, hogy csókolózok egy fiúval, akivel elég rosszban vagyunk, és még csak nem is tetszik... úgyhogy szerintem nincs semmi jelentősége az ilyen álmoknak. A barátnőmmel töltöm a legtöbb időt, és vele érzem magam legjobban, ezért benne van szinte az össze álmomban, és nem vagyok belé szerelmes.:D


De gondolj rá, hogy ez csak ÁLOM! Most Én is abba a hibába keveredtem, hogy egy olyan fiúról álmodtam, akit nem is ismerek, csak néha látni szoktam, és most belezúgtam...pedig az álmomban teljesen más, mint valójában.:S


Mostanában meg szoktam fejteni az álmaimat, és eddig mindeggyiknek volt értelme, de nem konkrétan az történt meg, ami az álmomban volt, csak kiforgattam a részleteket...de ezt most nem tudom elmagyarázni.:D

Például: azt álmodom, h az egyik olyan fiúval sétálok.. tökromantikus meg minden..de a bnőm oda jött és elrontott mindent, és ő sokkal többet beszélt a fiúval, mint én.EZ Megfejtve: az egyik "bnőm"(aki benne volt az álmomban is...) elcsábította a pasimat(Ő nem az a fiú, aki az álmomban volt). Nem hiszem, hogy ezt most bárki is érti rajtam kívül, de mindeggy.:D

2009. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell kétségbe esni, én állandóan a barátom unokatesójával álmodom, hogy csókolózunk, el szoktam mindkettőjüknek mondani és jókat nevetünk, mert tudjuk, hogy nincs semmi valóságalapja. Az az igazság, hogy amit nap közben látsz, hallasz, átélsz, azt éjjel dolgozza fel az agyad, ezért álmodunk, azonban az élmények az álomban már összekeverednek a feldolgozás folyamán. És ez tuti, szakemberektől hallottam.
2009. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokaT:P de ezzel a fiuval anyit logtam h most vele járok:D és nagyon szeretem:) lehet h sok volt vele az álom:P
2009. máj. 4. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!