Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent összetört foggal...

Mit jelent összetört foggal álmodni?

Figyelt kérdés

Visszatérő álmom,hogy darabonként összetörnek a fogaim.Nem kilazulnak,kiesnek,eltörnek;hanem apró darabokra törnek,elporladnak és én csak köpködöm ki őket.Mit jelenthet ez?

Egyébként 31 évesen 29 ép egészséges és 1 tömött fogam van,2 bölcsességfogam még nem nőtt ki.


2012. jan. 24. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Foggal álmodni halált jelent. Nekem eddig bejött.
2012. jan. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fog. Fogat enni: halál. Fogad, ha kihull: egy atyádfia meghal.


Az 1756-os könyv szerint: fogadat szádból kiszedni: siralom. Első fogat elveszíteni: nehéz felejtés. Fogaid, ha mind kifutnak: egészségesnek gonosz; betegnek egészséget jegyez. Fogaid ha összenőnek: tévelygés, visszavonás. Rothadt fog, ha kihull: jó. Fejér fog, aranyos fog: jó. Fog (viaszból): szörnyű halál. Fog fehérónból: kisebbség. Üveges fog: halál. Ezüstfog: gazdagság. Fogaid, ha másodszor nőnek: jó. Fogaidat tisztítani: nagy ártalom. Fogaid, ha elédbe esnek: gyermekeid halála. Fogaid nyelveddel kitolni: dolgaidnak jó vége.

Krúdy-féle álmoskönyvből.

2012. jan. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem évek óta vannak foghullós álmaim. Simán kiesnek, volt, hogy a kiesett után rögtön nőtt az új és esett ki az is, de a legdurvább az volt, amikor szilánkokban köpködtem ki a fogaimat bőséges vérzés kíséretében. Amikor felébredtem, szinte éreztem az ízét a számban... Az álmok után nekem eddig nem halt meg senkim, de egy ismerősömnek "bejött" az álom.
2012. jan. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Régebben nekem is visszatérő álom volt ez.:

Kitörtek a fogaim,ömlött a vér :( Nem tudtam hova rakni a dolgot ,iszonyú rossz volt,még reggel és azt néztem megvannak e :))


Azóta eltelt fél év és még élek és senkim nem halt meg,sőt lett egy nagyon csinos barátnőm és új munkám ami egész jól fizet :))


21/F

2012. jan. 25. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elfojtott agresszióra utal. Arra, hogy nem fejezed ki az indulataidat, ha valaki cseszted téged, hanem lenyeled.
2012. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bremai ***** válasza:
91%
A régi álmoskönyvek régi álmokat fejtenek. Kálcium hiány. Vagy moss többször fogat.
2012. jan. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!