Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent halállal álmodni?

Mit jelent halállal álmodni?

Figyelt kérdés
Mostanában szinte csak a saját,néha mások haláláról álmodom.Rengeteg fajta volt,lelövéstől egészen a robbanásig már minden volt!De gyakran van olyan álmom is,ahol én vagyok a gyilkos,és az ismerőseimet gyilkolom.A legemlékezetesebb az volt,amikor öngyilkos merénylő voltam,és a Hősök terén kellett felrobbantanom magam xD.És lassan 3 hónapja csak ilyen álmaim vannak.Nem nézek öldöklős filmeket,az utolsó ilyen filmet kb.tavaly láttam,inkább vígjátékokat nézek.
2012. jan. 23. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínű zaklatott vagy valami miatt, ha nem is tudatosan.


Másrészről ha halállal álmodsz, általában nem halálra utal, inkább valaminek a végére, ami lehet pl. egy bartáság közelgő elszakadása, stb. stb., és hangsúlyozom, NEM csak az élet elmúlására.


A halált hozó álomkép a fogakkal való álmodás.

2012. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kutyád terhes a szomszéd uszkárjától.
2012. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én nem nagyon hiszek az álmok jelentéseiben. de egyszer azt álmodtam hogy a legjobb barátnőm meghal... Másnap esett az eső...szinte lefagytam amikor megláttam az álmoskönyvben hogy a halál esőt jelent. ... szerintem az első válaszolónak igaza van.
2012. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A második rendkívül értelmes választ adott....de a többieknek köszönöm az eddigi válaszokat!:D
2012. jan. 23. 20:25
 5/6 anonim válasza:

Kerdezo nem kell leszolni az elso valaszolot.

Neki ez volt a velemenye.


Amugy az igaz, hogy ha fogakkal almodik az ember halalt jelent, nem mondott hulyeseget, nalam legalabbis igy volt.


Az hogy ki hisz ki nem benne egyeni dolog.

2015. jan. 24. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bocsi felreolvastam, visszavonom. :)
2015. jan. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!