Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » MItől vannak rémálmai az...

MItől vannak rémálmai az embernek? Az befolyásolhatja, hogy elalvás előtt megittam egy pohár tejet? :$

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan kérdezed? A tejnek semmi köze a rémálmokhoz... Maximum ha megfájdult tőle a hasad, talán AZ befolyásolhatta az álmaidat, de maga a tej, vagy annak kémiai felépítése biztos, hogy nem.
2011. szept. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A tejnek nincs köze hozzá... azt mondják a tejtől, főként ha meleg, hamar elalszol... ha álmodsz, vagy rémálmod van, a tudatalattid jön elő... megmutatja (más képekben, hogy mi az amitől félsz, rettegsz. A rémálom néha segíthet is, de van h. az egész napi feszültség, stressz után zagyvaságokat álmodsz. Így adod ki magadból.
2011. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A tejtől álmosabb leszel és jobban elalszol. Rémálmok maguktól vannak, nem lehet befolyásolni. Annyit tehetsz ellene, hogy kimeríted magad a nap végére. Ettől mélyen fogsz aludni és nem fogsz álmodni. Meg talán ne gondolj olyan dolgokra nappal amik pánikot okoznak számodra. Az ember amikor álmodik emlékeket és gondolatokat használ amiket a nap során szerzett.
2011. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A mézes, meleg tej is jó rá :D vagyis inkább még jobb. Sajna nem lehet befolyásolni az álmokat:(
2011. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Démiennek szolics ***** válasza:
Szerintem sokban befolyásolja az álmainkat a különböző külső behatás. Pl én amikor zenére aludtam el, akkor igencsak érdekes, és részben rossz álmaim voltak. De azért a tej... :D
2011. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
atyaég.... no comment...
2011. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nee no commentezzél itt ,kérlek. mindenki azt kérdez amit akar, nem kell belekötni másikba. ha meg nemtetszik igyjártál.cső
2011. szept. 9. 21:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Mélyen alszol és nem álmodsz, na ez egy ótvar baromság. Az ember mindig álmodik, csak nem mindig emlékszik rá, attól is függ ez, hogy milyen szakaszban ébred fel...

A tej csak akkor okozhatna gondot, ha valamilyen emésztési zavart okozna. De ez már feltűnt volna valószínűleg.

A kérdésedre egyéként a legjobb válasz, ha te magad leteszteled. Egy hétig tejjel alszol el, egy hétig anélkül. Ha pont csak abban az egy hétben lennének rémálmaid, amikor tejet iszol, akkor talán azt lehetne mondani, h az okozza, de erre azért 0,0000009% esélyt adok...

Ha rendszeresek a rémálmaid, az nem jó. Nézz magadba, lehet hogy el kéne látogatni egy pszichomókushoz!

2011. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én vagyok a no commentelős.. bocsi, nem gondoltam hogy ez neked így lelkileg sérülést tud okozni... csak gondoltam hogy az tök triviális hogy a tejtől nem lesznek rémálmaid, tényleg csak ha emésztési gondjaid vannak, de akkor nem csak tejnél jelentkezne...
2011. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!