Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha minden este elalvás előtt...

Ha minden este elalvás előtt ugyanazt a rövid álmot látom, mitől lehet ez? Másokkal is van ilyen?

Figyelt kérdés
Mielőtt igazán elaludnék, mindig van 1 rövidke álmom. Általában ülök 1 kisszéken a lépcsősor tetején, aztán egyszer csak legurulok az aljára. Vagy a másik: Azt álmodom, hogy hirtelen legurulok az ágyamról almomban. Ilyenkor a lábam is mozog 1 kicsit, a testem is. Erre mindig felébredek, de ilyenkor már olyan félkábult álmos állapotban, úgyhogy szinte rögtön vissza is alszom. Csak ezután tudok rendesen mélyen aludni, már évek óta.
2011. jún. 26. 21:49
 1/4 anonim válasza:
Hát ez a legjobb kérdés amit olvastam eddig! Nem vagyok szakértő, és nem is állítok biztosra semmit! Vagy olyan helyen dolgozol ahol nagy stressz és vagy valamilyen családi problémás esetleg régi gyerekkori lelki eredetű oka van! Arra keresd a választ hogy benned milyen sérelmek vannak, hová tudod visszavezetni, vagy esetleg van e valamilyen szorongásod félelmed! Megmondom őszintén ha már várod ezeket az álmokat és félsz is tőlük akkor már azért nem múlnak el mert rá vagy görcsölve!
2011. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Bocsi, hogy OFFolok, de erre én is kíváncsi lennék, hogy ez mitől van, mert velem is szokott ez lenni, hogy pl. elesek álmomban, megmozdulok és fel is kelek, de aztán visszaalszok.. :) De ez velem csak ritkábban fordul elő :P

15/L

2011. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Ilyen típusú problémákra én is gondoltam már, de nem jut eszembe semmi különös. A suli elég stresszes, de a munka nem annyira. Azt hiszem, hogy nem tudom az okát. Ezért is kérdeztem :)


Második válaszoló: Semmi gond az OFFolással :)

2011. jún. 30. 17:22
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ezt hívják félálomnak. =) Meg azt, amikor csak egy jelenetet látsz magad előtt, aztán rájössz hogy te még ébren vagy, és utána pár másodpercen belül elfelejted az egészet. Ugyebár a rendes álomban is úgy érzed, mintha az valóság lenne, fizikai érzésekkel. A félálom ugyanilyen, csak itt félig az álmodban, félig a valóságban vagy. =)
2011. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!