Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent kígyóval álmodni?

Mit jelent kígyóval álmodni?

Figyelt kérdés

tudom sok ilyen kérdés,meg kifejezés van interneten is.

De az enyém elég ijesztő,és élethű volt,olyan volt mintha tényleg ott lettem volna,és nem csak álmodtam.

a lényeg,hogy valami állatkert féleségben voltam,és ott tele volt egy szoba terráriummal kígyókkal,csomó ismerősömmel meg barátommal voltam ott. és volt egy hatalmas kígyó több méter lehetett meg jó vastag.

és volt egy kis rés az üvegén és jött kifelé,de csak én láttam ás mintha akartam is volna,hogy kijöjjön,nem szóltam senkinek.oda csúszott hozzám,és a haveromhoz csak nézett minket és a nyelvét a levegőbe szaglászott amikor haverom meglátta,már túl késő volt és az arcába harapott,pedig én közelebb álltam a kígyóhoz,mégis őt marta meg.


2012. febr. 3. 09:53
 1/3 Tom Benko ***** válasza:
Álmodtál, és valószínűleg kipihenten ébredtél.
2012. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Az álmoskönyv szerint kígyóval álmodni, hamisságot jelent! Én sem tudom, hogy igaz vagy sem, de az álmoskönyv ezt írja!
2012. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mókusfácán válasza:
0%
A Reptoidok közeledését jelenti...
2012. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!