Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent folyton meredek...

Mit jelent folyton meredek lejtővl álmodni?

Figyelt kérdés

Majdnem az összes álmomban, amire emlékszem, van egy lejtő. Nekem fel kell ezen mennem, pedig ez úgy csavarodik, hogy szinte fizikai képtelenség feljutni rajta hegymászófelszerelés nélkül. (Egyszer két késsel másztam fel rajta, a lábam csak lógott, mert már szinte a függőlegesen is túlhajlott.)


A tegnapi álmomban pedig mentem felé, és a szemem láttára lett egyre meredekebb, majd hajlott túl a függőlegesen a lejtő, amin fel kellett jutnom.


Nekem mindig sikerül is végül, de mindig rettegek. Mit jelenthet?


2012. jan. 30. 19:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdésben lévő elgépelésért.
2012. jan. 30. 19:43
 2/3 anonim ***** válasza:

talán valami próbatétel az élettől? valamilyen nehézség vagy kihívás, amit végül sikerül megoldanod...csak tippelek.


én egyszer azt álmodtam, hogy valaki egy ilyen meredek lejtőn segít felkapaszkodni, fura és nagyon intenzív álom volt, azóta is tisztán emlékszem rá, pedig évekkel ezelőtt volt.

2012. jan. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg olyan életúton jársz, ami nem a fejlődésed szolgálja, hanem éppen az ellenkezőjét. Olyan suliba jársz, olyan munkát végzel, olyan partnered van, amilyet szerettél volna. Úgy élsz, ahogy azt elképzelted? A hozzád közel állók nem mondták még soha, hogy valami fontos dologban rossz döntést hoztál? Tegyél fel magadnak hasonló kérdéseket, s válaszolj őszintén. Az álom szerint végig tudsz menni ezen az úton, de közben rettegsz. Tehát magad is sejted, hogy nem a saját utadat járod. Mi hajt mégis? Csupán a becsvágy, vagy valaki kényszerít? Azért sorolom a kérdéseket, mert nem ismerlek, viszont ezekkel talán ötleteket adhatok, hogy megértsd az álmod. Egyébként mindenki önmaga tudja a legjobban megfejteni a saját álmát, ha kellő önismerettel rendelkezik.
2012. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!