Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Többször is ugyenzt álmodtam....

Többször is ugyenzt álmodtam. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Álmomban azt az időt élem amit most.. mint tegnap is .. úgyanúgy álmomban is február 6 dika van.. a múltamra is úgyanúgy emlékszem mint a valóságba. Ami már nem egyező a jelennel.. hogy 5-6 hónapos terhes vagyok.. amire csak akkor jöttem rá. De nem vagyok párkapcsolatban ami megint csak megfelel a a jelennek mert nincs senkim. Álmomban sírok mert nem tudom ki lehet az apa mivel nem is volt szexuális kapcsolatom senkivel 8 hónapja már. Nem akarom a gyereket megtartani kétségeim vannak mert félek mi lesz velem a jövőben egyedülálló anyaként aki azt se tudja ki a gyereke apja.. A szüleim nem veszekednek velem emiatt hogy terhes vagyok. .segítenek mindenben és megértőek velem. Úgy fogadják a hírt mintha ez egy természetes dolog lenne. meg sem kérdezik ki az apa. És ilyenkor feltűnik az exem. Aki egyszer csak ott ül velünk a nappaliba és arról beszél hogy boldog párkapcsolatban él .. én meg ott ülök nagy hassal és senki nem figyel rám hirtelen.. ez az exem aki feltünik az álmomban ő az akivel 8 hónapja együtt voltam és én még mindig nagyon szeretem. nem vesztünk össze.. a távolság miatt maradtunk barátok.. és úgy tudom nincs senkije azóta sem. aztán mivel senki nem figyel rám elmegyek otthonról és egy barátom jön utánam. kocsival hogy ne maradjak egyedül. és cigit szerez nekem. mert a szüleim nem engedik hogy terhesen cigizzek de én azon gondolkozom hogy ha megszületik akkor örökbe adom.. mert ha hamarabb tudom hogy terhes vagyok elvetettem volna. és nagyon sírok hogy tönkre ment az életem. ekkor kelek fel álmomból.. arra hogy a valóságba is zokogok.. nem értem miért álmodom ezt vissza vissza térően.. ugyanúgy... rendesen lehangol ez az álom. és még az hogy a valóságba fogamzásgátlót szedek.. és az álmomba is.. és ezt sem értettem hogyan eshet valaki teherbe gyógyszer mellett.. és ekkor az exem szól bele hogy mert az nem elég... nagyon kusza ez nekem.. nagyon nem értem miért álmodom ezt ? :/ 22/L
2012. febr. 7. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor valaki többször ugyanazt álmodja, akkor arról van szó, hogy nem értette meg elsőre, másodikra, stb. a tudattalanja üzenetét. Ilyenkor fontos üzenetről van szó.

A tudattalan képekben, szimbólumokban üzen. A terhesség egy nagyon jó üzenet: azt jelenti, hogy amit tervezel, amiben reménykedsz, az sikerülni fog. Azt írod, hogy még mindig szereted az exed, neki sincs senkije, s barátok maradtatok. Tisztázd magadban, hogy mit szeretnél, s annak a megvalósulásáért feltétlenül tegyél valamit, nagy valószínűséggel be fog jönni.

2012. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!