Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő ismeretlen helyszín...

Visszatérő ismeretlen helyszínek az álmaimban. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Sok visszatérő helyszínnel szoktam álmodni.Kicsit fura lesz, de úgy hogy pl a lakótelepünkön a téren az álmaimban mindig van egy ruhabolt, többször is bementem oda álmomban. Van még két ugyanilyen bevásárlóközpont (nem tudom helyileg hol) amikkel szoktam álmodni, de soha nem jártam egyikben sem, ez egészen biztos. Nagymamámék utcája is az álmaimban máshogy néz ki, mint igazából, és ez is mindig előjön. Továbbá van még egy erdős-hegyes rész amivel többször álmodtam már. Hirtelen ezek jutottak eszembe, de még van egy pár. Ezeken a helyeket soha életemben nem jártam, mégis mindig megjelennek, ugyanúgy néznek ki ha álmodom. Már nem tudom egyszerű véletlennek tekinteni. Csak normális válaszokat légyszi!
2012. febr. 7. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen álmaim nekem is voltak pl: a suli tesitermében voltunk de átmentünk egy szobába ahol minden tejesen idegen volt és olyan álmom is volt amikor az udvaromból nem tudtam kitalálni mert teljesen máshogy nézett ki. :|
2012. febr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 neon2 válasza:
Figyelj az ilyen álmoktól nem szabad félni.Az a lényeg hogy a település ahol jársz tükrözi a jövőt és az álmaidat.Én például kiskorom óta álmomban megláttam hogy mi történik másnap,és így is lett.Ne félj,ne is foglalkozz vele,mert én látnok vagyok és akaratlanul lettem azzá.
2012. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem félek ezektől egyáltalán, csak érdekel, hogy mitől lehet az, hogy rendszeresen olyan helyekkel álmodom, amiket nem ismerek, csak a környéket vagy még azt se. Mindig minden ugyan úgy van ezeken a helyeken, a legapróbb részletekig vissza tudok emlékezni rájuk.
2012. febr. 7. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Hű, nekem is volt ilyen régen...nem tudom, mitől lehet. Van viszont egy rakás emlékünk, amelyekre nem emlékszünk, akár innen is származhat.
2012. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!