Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom? Többször...

Mit jelent az álmom? Többször visszatérő álmom hogy a halott édesapámat látom élve, úgy hogy a koporsóban fekszik, de kijön belőle.

Figyelt kérdés

Legutóbb is ezt álmodtam. Anyukám a konyhában volt,apámmal aki a koporsóban feküdt,és anyu megigazította benne. Én az ajtóból figyeltem. Egyszer csak apa felállt,és én annyira megijedtem/meglepődtem hogy kiszaladtam az udvarra,ő meg jött utánam megkeresni.

Nem tudom leírni igazából mit éreztem,de nem félelem volt,mert beszéltünk is. Csak már nem tudom miről.


2012. febr. 5. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak akiknek az álom bizonyos jelentésekkel bír megjósolja a jövőt és hasonlók. Számomra mindenki azt álmodja, ami foglalkoztatja. Mikor halt meg az apukád? Mennyire hiányzik? Mert ha nem olyan régen és nagyon hiányzik, elképzelhető, hogy azért álmodsz vele mindig ilyet, mert annyira szeretnéd hogy még veled legyen és ez az álmodban előjön, tehát arról álmodsz, hogy apukád "feltámad" és újra együtt vagytok
2012. febr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

7,5éve halt meg. Igazából nem volt egy minta apa,kő kemény alkoholista volt(el lehet képzelni milyen életem/életünk volt). De a halála előtti években már nem ivott,akkor szép volt minden.

Igen hiányzik,és sokat gondolok rá(akaratlanul is),és fáj hogy nem láthatja az unokáját!

2012. febr. 6. 00:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem minden álomnak van valódi jelentése. Sokszor csak vágyakat, emlékeket, gondolatokat, félelmeket tükröznek. Nekem azt hiszem soha nem volt még visszatérő álmom, de általában valami különösen erős érzelem válthatja ki ...
2012. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!