Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy amit álmodtatok, később megtörtént? De úgy értem, h amikor megtörtént, csak akkor jöttetek rá, h korábban eFzt már megálmodtátok. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez deja vu.

Mielőtt belekötnél, a deja vu akkor keletkezik, amikor valamelyik(néha több/összes) páros érzékszervből késik a jel egyik oldalról(pl: egyik szemedből később érkezik meg az idegi impulzus).

Ilyenkor az agyad 2 emléket/élményt generál(amik egyformák) és hogy 'elhárítsa' a hibát elhelyezi a felesleges 'emléket' egy tudattalan időpontra.

PL: AZ ALVÁS ÁLOM NÉLKÜLI MÉLY REM SZAKASZÁBA*


Nincs ebbe semmi különleges, már mással is megesett. Akkor még meg nem magyarázható a dolog, ha már a történés előtt meg van az emlék!


*azért nagybetűs mert ez a válasz ;)

2012. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RaksashaGirl ***** válasza:
En megalmodtam, ugyanigy, nem deja vu. Mikor felkelek, halvanyan dereng a dolog, es mikor par oraval, legkesobb par nappal kesobb megtortenik, raebredek hogy ezt almodtam, olyankor neha eszembe jut a folytatas is. Ilyenkor szoktam fogadni a batatnommel hogy pl hanyas lesz a dogaja. :D
2012. febr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Kb. 1 hónapja azt álmodtam, hogy a családban valakinek strokja lesz. Először Édesapámra gondoltam, hogy miatta,mert neki már volt egyszer, mondom biztosan azért álmodtam! Erre még az nap este hívott tesóm, hogy

Nagynéném férjét bevitték agyérgörccsel! Na akkor ültem majdnem seggre! Meg még egy jelentéktelenebb dolog, de hasonló! Ez is nem rég volt! Azt álmodtam, hogy benn vagyok a ValóVilágban és táncos hét van, látom ahogy jön be az ajtón az Angyal András! Hozzá teszem,ez még a tényleges táncos hét előtt volt! Semmi reklám nem ment még róla! Na gondolhatod mekkorát néztem mikor nyomták a tévében, hogy mi lesz a következő összefoglalóban! :)Most jöhetnek a szkeptikusok, hogy biztos kitaláltam meg stb....., de már régebben is előfordult! A természeti népek képesek ezekre, természetes dolgok! Mi ebben az elvárosiasodott világban már elveszítettük ezen képességeinket!!!Viszont közeleg a nap, mikor felébred az embereiség!!!!:) Minden Jót!!!

2012. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én meg megálmodtam ,hogy a nővérem terhes!
2012. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem álmodtam semmit, velem olyan volt, hogy egyik nap (deeee ez régebben volt, vagy két éve) este lefekvés előtt arra gondoltam, hogy mekkora jó lenne, ha leadnák a Jónás és a zöldségmeséket a tv-ben. :DDDDD És másnap reggel bekapcsolom a tv-t, és az ment. :| durva, de nem néztem a tv újságot, meg semmit. :| :DDDD
2012. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is egyszer azt álmodtam, hogy bent vagyok a Való Világban, de rájöttem, hogy mégsem lehetek bent, és ez csak egy álom. De később majdnem bejutottam, nem a játékba, hanem a villába, és ott tudtam volna találkozni pár játékossal. (A műsor vége után 2 hónappal Attila szervezett egy ilyen programot.)
2016. nov. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!