Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Valaki tud mondani olyan...

Valaki tud mondani olyan személyt aki foglalkozik hipnózissal, és visszavinne az előző életbe?

Figyelt kérdés

neten már keresgéltem,de hátha tudtok segíteni.

Köszi


2011. dec. 25. 21:04
1 2
 1/14 Shai-Hulud ***** válasza:
42%

Egzakt, és pontos választ kaptál.

A tudomány jelenlegi állása szerint nincs előző élet.

A Biblia szerint sincs.

A Buddhizmus tanítása szerint például van. Kérdezz meg egy buddhistát.

[link]


Pedro

2011. dec. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Antimod ***** válasza:
48%

Ian Stevenson kutatásai komolyan felvetik az előző élet lehetőségét (pontosabban szólva: egyes jelenségeknél kizárja a kutató az összes többi lehetséges magyarázatot).

Sajnos a kérdésre nem tudok válaszolni, mert magam is kerestem, az általam kinézett hely éppen költözködik, helyette pedig nem találtam még megbízhatót, és nem is ajánlott senki.

2011. dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Antimod ***** válasza:
100%

"Tedd a kezedet a tévére!!!"


Szerintem a kérdező hipnoterapeutát keres, nem tévés sarlatánokat... amúgy vicces...

2011. dec. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
52%

A hipnotizőr nem foglalkozik ilyesmivel. Ez már az okkultizmushoz tartozik, a hipnotizőr az emberi elmével és lélekkel foglalkozik. Ráadásul körülbelül 10.000. forint egy óra.

Viszont tudok valakit, aki segíthet. Ha gondolod írj privit.

2011. dec. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Antimod ***** válasza:
84%

"A hipnotizőr nem foglalkozik ilyesmivel. Ez már az okkultizmushoz tartozik"


Igen, de sokan közülük végzett szakemberek. Ha nem ilyenhez mész, komoly az esélye, ha bármit találnak, úgy felzaklatódsz, hogy mentális következményei lehetnek. Egy hozzáértő szakember meg tud nyugtatni, és tudja, hol a határ.

2011. dec. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Nekem van egy asztrológus ismerősöm aki vissza tud vezetni előző életedbe de nem hipnózissal. Nem tudom hogy csinálja, még nem voltam ilyenen nála. 12.000 ft-ba kerül de csak alkalmanként szervez ilyet és nem tudom mikor lesz legközelebb. Addig is megnézheted ezt a honlapot amin majd rajta lesz ha megszervezik: [link]
2011. dec. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2011. dec. 26. 08:31
 8/14 anonim ***** válasza:

Találtam egy linket erről előző vagyok

[link]

2011. dec. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hipnotizőr sok van, de nem visz vissza oda ami nem létezik. Számos jó pszichológus használja a hipnózist terápiásan. Asztrológus csak kamu.
2011. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

,,Valóban csak képzett pszichológus alkalmazhat hipnoterápiát. Ez tény. A többi kamu.(Nem parapszichológus, hanem akinek valódi egyetemen szerzett diplomája, diplomái vannak) De: Az alkalmazott hipnózis nem jeleneti ,hogy volt előző élet. Nem is volt. Egyszerűen csak a vágyat, hogy kinek képzeli magát a kliens abban a módosult tudatállapotban amibe átkerül. Ebből építkezik a gondolkodás átformálása. segít problémák másképpen történő értékelésében.Nem az előző élet bizonyítéka, hanem egy másik személy bőrében való gondolkodás segítségül hívása a cél. Nincs előző élet, ez egy simán pszichológiában használatos , hatékony MÓDSZER."

Ennyi

2011. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!