Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Esküvőre...

Mit jelenthet? Esküvőre készültem álmomban

Figyelt kérdés

Pár napja álmomban a saját esküvőmre készültem. Egy szalonban ruhákat próbálgattam, de akárhogy magyaráztam milyet "királylány" habosbabos ruhát szeretnék, nem kaptam.

Egy ismerősöm szerint esküvővel álmodni halálesetet jelent, kicsit elkezdtem aggódni emiatt.


2012. febr. 13. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
semmit se jelent.
2012. febr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy csatlakozol azokhoz az emberekhez akik minden nap feljönnek ide és leírják mit álmodtak, majd megkérdezik, jelent-e valamit.
2012. febr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Halálról szó sincs. Valószínűleg egy tartós kapcsolatra vágyódsz, s úgy érzed, hogy ehhez fel kell hívni magadra a figyelmet. Az utóbbira túl nagy hangsúlyt fektetsz, s azért nem sikerül (nem kaptál olyan ruhát, amilyet szerettél volna), mert mindenki másra figyel fel.
2012. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!