Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek az anyósom fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az anyósom fel fogja ajánlani a segítségét az esküvőre vagy ne is reménykedjek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mióta a szüleim megtudták, hogy lesz esküvő, folyamatosan segítenek, érdeklődnek. Együtt mentünk a helyszínre, fodrászt találni, dekor dolgokat meg ilyenek. Na meg nem utolsó sorban anyagiakban is. Apukám felajánlotta, hogy fizeti az éttermi költségeket, anyukám a foglalót fizette ki. Nem gazdagok egyébként. Anyósomnak meg ha megemlítjük az esküvőt akkor sem érdeklődik... Ja meg aggódik, hogy hova tegye a pénzét, merthogy a bankban nem maradhat, mert az állam biztos elvenné. De eszébe nem jutna, hogy megkérdezze, segítsen-e nekünk belőle... Vagy én várok túl sokat?
2012. febr. 13. 09:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem örülj neki, mert egész életedben hallgathatnád, hogy mennyit segített és nélküle még az esküvőt sem tudtátok volna megtartani.
2012. febr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem ajánlotta fel eddig, ezután sem fogja. Bár nekem nem is kellene a pénze...!!!
2012. febr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 A kérdező kommentje:

Mondjuk igen, az a típus, hogy egész életünkben hallgathatnánk...

Meg tudjuk nélküle is oldani az esküvőt, csak azért jól esett volna, ha valamiben segít. Na meg apukám is mondta, hogy szeretne majd leülni a párom szüleivel és megbeszélni, hogy ki mit fizet...

2012. febr. 13. 09:53
 4/87 anonim ***** válasza:
61%

Nem értem én ezt a mai felfogást.


Oké régebben a szülők állták a költségeket de esküvő előtt nem is volt kamatyolás meg együttélés.

Mára már mindenki elég nehéz anyagi helyzetben van és a fiatalok legtöbb esetben évek óta együtt élnek és mégis sokan elvárják, hogy a szülők szálljanak be a költségekbe.



Neked kérdező anyukádék segítenek de anyósod azért mert nem tud vagy nem is akar segíteni még nem rossz ember.

Lehet, hogyha a szűk család lenne és nem az az igai szórjuk a pénzt esküvő akkor ő is besegítene. De manapság csak azok csinálnak rongyrázós esküvőt akik megtehetik, akik évek óta erre gyűjtögetnek és ők nem a szülők pénzén szórakoznak hanem a sajátjukat áldozzák be.

2012. febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem az volt a kérdés, hogy ki fizesse az esküvőt. Nem kértem a szüleimtől, hogy segítsenek, ők ajánlották fel. Nem lesz nagy esküvő, 80fő, és csak a legfontosabbak lesznek meghívva. Semmi rongyrázás (limuzin, helikopter, 7 országra szóló dínom dánom), csak egy egyszerű alap esküvő.
2012. febr. 13. 09:59
 6/87 A kérdező kommentje:
Ja, és hozzáteszem, amit lehet én csinálok: meghívó, teremdíszítés, autó díszítés...
2012. febr. 13. 10:01
 7/87 anonim ***** válasza:
45%
én egy szóval sem említettem, hogy kérted anyudék segítségét, ők felajánlották , mert van rá keret. Anyósodék nem ajánlják fel, mert nincs rá kerek és te ezért rossz véleménnyel vagy róluk.
2012. febr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
54%

Sajnálom h ilyen anyósod van. Lehet tényleg az lenne jobb,ha be sem szállna,mert tényleg évekig azt hallgathatnád, h mi lett volna ha ő nem ad,..stb.

Másik részről pedig megértelek, hogy rosszul esik. Hasonló cipőben vagyok én is, csak nálunk nem teljesen az anyagiakról szól.:S

Ne szomorkodj, mert megváltoztatni úgysem tudod, fogadd el, h ő ilyen,aztán kész.:(

2012. febr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 A kérdező kommentje:
Kedves 7es! Elolvastad amit írtam? A szüleim nem jómódúak, de segítenek. Anyósom nem tud mit kezdeni a pénzével és nem segít.
2012. febr. 13. 10:05
 10/87 A kérdező kommentje:
Nem, nálunk sem teljesen az anyagiakról szól. Pl felajánlhatta volna, hogy beszél a virágos ismerősével...
2012. febr. 13. 10:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!