Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit vigyünk...

Szerintetek mit vigyünk ajándékba egy picibabát váró párnak az esküvőre? Valami cukira gondolok. Többi lent

Figyelt kérdés

6hónapos a kismama. A párommal igazából pénzt szeretnénk adni,de arra gondoltunk hogy egy " babacsomagba" tesszük bele! A gond csak azzal van hogy nem tudjuk mit vegyünk,nem szeretnénk hétköznapi dolgot( cumisüveg,pelenka és társai)!!! Valami klassz dolgot szeretnénk! Van valami jó ötletetek???

Előre is köszi!!!!!


2012. febr. 11. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
fényképalbum, vagy egy képkeret? Vagy egy aranyos ruha? Esetleg babanapló?
2012. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy terhes fotózásra szóló utalványt:)

Én biztosan nagyon örültem volna egy ilyennek, nem egy szokványos hétköznapi ajándék, de örök emlék marad. Mi voltunk várandósan a férjemmel, 8 hónapos babás voltam. Ismerős volt a fotós, 10 ezret fizettünk műtermi fotózásért, gyönyörű képek lettek. Van ahol csak én vagyok, van ahol a férjemmel együtt, de minden kép a babavárásról szól:)Többször átöltöztem, van, hogy lepelbe vagyok tekerve és csak sejthető a pocak, van, hogy egyértelműen a pocak a kép témája, stb. Csak fantázia kérdése Több száz kép készült.

Keress a lakóhelyükhöz közeli fotóst, fizesd ki nekik előre, és egy fotós van annyira kreatív, hogy készít (nyomtat) egy szép utalványt a saját műtermébe.

2012. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Atroposz ***** válasza:
Nekem is tetszik az ötlet.
2012. febr. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csinálnák egy nagy hatalmas pelenkatortát itt ezen a linken sok ötlet van

[link]

2012. febr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a hatodik hónapban voltam, amikor az esküvőnket tartottuk, de nem elsősorban azért házasodtunk össze. Volt, aki ilyen babás ajándékot adott nekünk, meg kell mondjam, mi nem nagyon örültünk neki. Az az esküvőnk volt, nem pedig egy babaváró buli. Szóval én inkább a pénzre szavaznék, abból azt vesznek, amire szükségük van. Akár pelenkát is. Ha valami kézzel foghatót is szeretnél, talán egy fotóalbum.
2012. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Én sem szívesen kapnék esküvőmre ilyen ajándékot. Ha szeretnétek valami olyat venni, ami valamennyire babával kapcsolatos, én inkább vennék egy kis egykezes botmixer-aprító- habverős kis masinát, pár ezerért van, ami nem teljesen babás dolog, de nagyon jól fog jönni nekik hozzátáplálásnál. Én annak pl nagyon örültem volna.
2012. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket.

Mi is pénzt szeretnénk adni,csak nem borítékba vagy hasonló hülyeségbe akarjuk rakni,hanem valami hasznos dologba..de szerintem a fényképalbum az jó lesz..abba bele is tudjuk tenni a pénzt!

2012. febr. 12. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!