Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halottal álmodni mit jelent?

Halottal álmodni mit jelent?

Figyelt kérdés

Férjem maszírozni jár, és az ősszel egy kedves idős bácsihoz ment megmaszírozni, de sajna a bácsi idő közben össze esett, és a férjem találta meg. Kihívta a mentőket, de addigra már eszméletlen volt. bevitték a kórházba, és másnapra meghalt.

Férjem álmában: Ült a mentő hordágyán és azt mondta a bácsi, hogy már ne maszírozzál meg.

Mit jelent? Üzenni akart a bácsi?


2012. febr. 19. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, simán meghalt.
2012. febr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A halál akármennyire mindennapi dolog mégsem fogjuk fel mindennapinak, mivel nem törvényszerű, hogy naponta találkozunk vele. Ilyenkor sokk éri az embert és a felgyűlt emlékképek az agyban álom formájában megjelenik. Így próbálja feldolgozni az ember. Sokszor mentősök, tűzoltók is sokat járnak pszichológushoz, mivel nekik sokkal nehezebb feldolgozni, mondjuk ők sokkal többször találkoznak ezekkel. Érthető.
2012. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én meg azt hittem, hogy valamit akar mondani ezzel a "kis öreg"?!
2012. febr. 20. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát van tudományos meg paranormális megközelítés. :D


Olyat hallottam, hogy ha egy idős néni vagy bácsi elveszíti élete párját és álmában halála után hívogatja és ő "megy" utána akkor ő is meghal mert érte jött vissza... Ti esetekben nem tudom...

2012. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. febr. 20. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!