Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ki mennyire hisz az álmokban,...

Ki mennyire hisz az álmokban, mert már pl velem egy csomó megtörtént amit megálmodtam csak ezzel az a baj h mind a rossz kövtkezik be?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Van akik hisznek, van akik nem. Akik ismerik a tudományt, azok nem hisznek benne, akik nem ismerik, azok sem feltétlen. De van aki ismeri a tudományt, csupán nem akarja azt elfogadni, vagy bele akar magyarázni mást is.
2012. febr. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki előre megálmodott már dolgokat. Nem mindegyik következik be. Hacsak nem vagy médium. ;) De azt hiszem nem ritka jelenség, hogy "valóra válik" némelyik álom.
2012. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is megvalósult már néhány álmom, de gyakorlati értéke nincs, mivel a többi 1000 nem. :)
2012. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Velem is történt már ilyen, hogy megálmodtam dolgokat. De eddig mindig ilyen hülyeségeket, hogy suliban beszélgetek a barátnőimmel a folyosón, de a Chace Crawfordos sajna, tuti nem fog beigazolódni :P :)
2012. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!