Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A játszótér egy csomó rossz...

A játszótér egy csomó rossz hatással is lehet a gyerekre?

Figyelt kérdés
A mi játszóterünk tele van nagyobb kölökkel, akik fociznak, vagy épp köpködnek a játszóházikó tetejéről. Kiabálnak, visítoznak, verekednek. Nem vagyok rendfenntartó, de sokszor már nem állom meg szó nélkül. 1,5 éves gyerekem játszóterezés után kezelhetetlen. Amit lát, hamar eltanulja. A másik játszótér pedig igen messze van. :(
2011. aug. 12. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
jobb ha akkor viszed mikor nincs szinte senki. nekem is ez a problemam a legkozelebbi jatszoterrel!
2011. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te oda jársz ahova mi?


Egyébként igen, lehet rossz hatással is.

Épp ezért viszem én is messzebbre a fiamat. 2 éves.

2011. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is meszebb vinném inkább,vagy kifigyelném mikor nincsenek ott,lehet ébredés után,vagy késő délután.én még most megóvnám ezektől a hatásoktól,ha 1 mód van rá.
2011. aug. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Délben kiürül az ebédidő miatt. Vagy vidd a mesdzebbire, vagy ne vidd.
2011. aug. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

most szünidő van azért lógnak ott


ha suli idő lesz akkor délelőtt csak a kisgyerekesek lesznek max délután lesznek ott a nagyok

2011. aug. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!