Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a rémálom?

Mit jelenthet ez a rémálom?

Figyelt kérdés
a sztori nagyjából az hogy nagyon sok hó esett de kb 6 m. a tévébe mondták is de nem hittem el amíg megnem történt aztán hírtelen elovadt és beszívta a vizet a föld és egy-két nap múlva kb akkor hó esett egyesével mint egy... hóembernek az alja szóval nagy.és mentünk ki a lakásból anyummal hogy leszögezzük az ajtót ablakokat és egyszer csak láttuk a garázsból hogy a föd kinyomja magából a vizet és megkérdeztem anyum hogy:-megfogunk halni? erre ő:-igen. nagyon féltem mert azt hittem a valóság mert minden ugyan ott volt mint valójában (nem néztem tegnap a 2012-t)bocsi a helyesírás hibák miatt nincs kedvem kijavítgatni őket

2012. febr. 26. 14:25
 1/4 anonim válasza:
egy-két nap múlva kb akkor hó esett egyesével mint egy... hóembernek az alja szóval nagy = HÓPEHELY?????
2012. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

esetleg sokat ettél lefekvés előtt


agyad dolgozza föl sok hülye filmeket és megtörtént eseteket ami napközben történt veled


gondolkozz mert össze tudod te is rakni mi honnan van

2012. febr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Yue-chan válasza:
Ha nagyon hiszel az ezotériában, akkor ez egy üzenet, amit neked kell megfejteni. Jelentheti pl. hogy anyukáddal el kell intézned vmi nagyon fontosat, de valami egészen mást is, ez az üzenet neked szól! ( bocs, nem találok megfelelő szinonimát az üzenet szóra, úgyhogy kénytelen voltam 2x leírni...)
2012. febr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez az agyad agyszüleménye!:D
2012. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!