Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mire utal a rémálmom?

Em0 Girl kérdése:

Mire utal a rémálmom?

Figyelt kérdés
a rémálmomban láttam a suliban egy árnyékot,és sltam a többieknek. nem hitték el. de aztán órán elkedztek reépkedni a tolltartók és olyan kört alkottak fölöttünk a levegőben. mi lemenekültünk a kis tornaterembe. mindenki sikoltott. a kis tornateremben van egy raktár. onnan jöttek ki zombik meg szellemek,és az ablakon át távoztak. aztán kopogtak a kis tornaterem bejáratán de állandóan és sürgetően. a végén egy iszonyatos szörnyszerű szellem jött ki és mindenki félt. sikítottunk,és megölt minket. én még el tudtam menekünli 3 osztálytársammal. az egyik az,akibe szerelmes vagyok,a másik az,akibe a szerelmem szerelmes,a harmadik meg az egyik barátnőm. ez mire utalhat??
2012. jan. 27. 20:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Hát... lehet hogy szellemek fognak megtámadni:)

De nem jelent semmit.Az álmok nem mindig jelentenek is valamit van amikor igen,de a ilyen emberfeletti álmok nem jelentenek általába semmit.Szóval no para :)

(a szellemes sztorival csak hülyültem)

2012. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Tom Benko ***** válasza:
Arra, hogy az agyad zombis emlékképeket szedett össze az álmodhoz. Egyébként pedig arra is utal, hogy aludtál.
2012. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Arra, hogy aludtál.
2012. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 áh nem jut eszembe válasza:
100%
Hát max arra, hogy nagyon bezabáltál lefekvés előtt :D vagy csak ilyenekre gondolsz a tudat alattidban.
2012. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Melyik suliba jársz? Mert már volt nekem is hasonló álmom!
2012. jan. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
utolsó,a Prohászka Ottokár Katolikus Gimnáziumba,Budakeszin. ideális helyszín a szellemek megjelenéséhez, szerintem :S ráadásul,ha az osztálytársaimnak megemlítem h lehet hogy a szellemek léteznek, tuti kiröhögnek...
2012. jan. 28. 15:38
 7/19 Tom Benko ***** válasza:
Tuti, hogy igazuk is lesz.
2012. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Saviour válasza:
és hanyadikos vagy?? ( gondolom elsős.... ) oké,én lehet hiszek a szellemekben és sok álmom volt már,volt olyan is ami sokszor ismétlődött... ha mindenki ilyen lenne h azt álmodtam h az udvaron előjött egy zombi és meghaltunk .. namindegy .. annyit mondok hogy elégg viccess vaggyyyy!!!!! xdddd
2012. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Saviour,ha gimibe járok,hogy lehetek elsős?...hatodikos vok,de mindegy. am kösz,én nem gondoltam túl viccesnek...
2012. jan. 29. 12:20
 10/19 anonim válasza:

ne foglalkozz saviurral ! kedves kérdező nem vagy hülye!

szerintem tök jó fej lehetsz!

2012. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!