Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok folyton ezzel?

Miért álmodok folyton ezzel?

Figyelt kérdés

10-ből 8x tuti azt álmodom hogy megyek wc-re (ne röhögj) :) és egy olyan helységben vagyok ami nagyon szép, hatalmas, és gusztán van mindennel berendezve, virágok, csini függöny stb... de viszont tele van nyitott wc helységekkel, és én mindig el akarom vinni az ajándék szappanokat :)

mi a nyavajától álmodok mindig ilyet...nem mindig kell pisilnem, és baromira nem érdekelnek az ingyen szappanok :-S


2012. márc. 1. 08:15
 1/8 anonim válasza:
Trollkodás... D:
2012. márc. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jaj már...most komolyan:)
2012. márc. 1. 08:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az otthoni wc -d kicsi és nagyobbról álmodozol.A szappan meg valószínűleg azt jelenti hogy ritkán fürdesz vagy túl sűrűn vagy soha és már ideje lenne.De a szappan dologban nem vagyok eléggé biztos.Talán ha segítenél folyékony szappan vagy sima?
2012. márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
XD sima XD
2012. márc. 4. 09:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Rájöttem a szappan volt a kulcs .Előző életedben wc-s néni voltál akkoriban még nem volt folyékony szappan.A hagyományos szappanból viszont rendszeresen vittél haza.Ezért most bűntudatod van.Ezek az emlékek térnek vissza álmaidban.Javaslat vegyél hagyományos szappant egy pár db-ot majd vidd el őket egy pár nyilvános wc-be lehet ez akár egy tescó wc-je is.Tedd le őket ott és az átoknak vége lessz.
2012. márc. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
állat vagy de kössz XD
2012. márc. 4. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Szivesen az ember ott segít ahol csak tud.
2012. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
csak nem jutottam elörébb :)
2012. márc. 5. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!