Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Folyton halott rokonaimmal...

Folyton halott rokonaimmal álmodok, segítene valaki megoldani miért?

Figyelt kérdés
Az én problémám még évekre vezethető vissza.Mamám több mint 10 éve,apu 9 éve,papám 3 éve halt meg.Azóta havonta többször álmodok velük,főleg apuval vagy a házával amiben lakott.Apuval nem volt felhőtlen a kapcsolatunk,és miután meghalt nagyon sajnáltam hogy soha nem lehetett igazi apa lánya kapcsolatunk.Már nagyon zavar ez a folytonos álom velük,hol jó hol rossz,de mindíg azt érzem haragszanak,de nem értem miért!Most éjjel gonosszal álmodtam,valaki bántani akart,mintha fuldokoltam volna és éreztem van ott valaki,aztán nagy levegő mint akinek a torkán bement valaki a gyomrom furcsán lüktetett.Erre én keresztet csináltam a kezemmel és kiabáltam többször hogy távozz innen sátán,majd kinyitottam a szemem és kereken 00:00 volt az órán.Mi lehetett ez???????????? Rendesen féltem!!!!
2012. jan. 24. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

azt mondják büntudat miatt álmodsz halottaiddal. nem heverted még ki.még ha ugy is érzed hogy igen, belül emészthet a dolog.

a gonoszosat nem tudom.


én is sokszor álmodom a kutyámrol meg a hugomrol.sokszor eszembe jutnak.

érdekes hogy a papagájomrol nem álmodom pedig jelenleg ö hiányzik a legjobban mert ö halt meg legutobb.

2012. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
fordulj orvoshoz....
2012. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Utolsó,most viccből írtad vagy komolyan?Ha viccből hát tudatom veled hogy ezek a dolgok bizony eléggé megkeserítik a mindennapjaimat,nem vagyok bolond!Ha nem akkor bocsánat!Ez a gonoszos dolog is tényleg megtörtént!

Elsőnek:Erre én is gondoltam hogy lehet tudat alatt én nem tudom elengedni a szeretteimet és tényleg gyötör a bűntudat!Ezt valahogy magamban kellene elrendezni.

Köszönöm nektek a választ!

2012. jan. 24. 16:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Komplikált gyászreakció. Keress fel egy pszichológust.
2012. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!Talán ráveszem egyszer magam erre a lépésre csak ahhoz nagyon akarnom kell,talán valahol tartok is tőle!
2012. jan. 24. 21:00
 6/11 nrrolli ***** válasza:

Menny oda és öleld meg őket.A gonosszal álmodni próbatétel

fordulj meg legközelebb és gondolj egy élő hozzátartozódra vagy ismerősre

2012. jan. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azzal miért lesz jobb ha élő emberekre gondolok?Talán nekik akar ártani és ezzel megvédeném őket?Ez életemben ha jól emlékszem (gonosz,ártani akaró álom)3-szor fordult elő,és mindíg élethűnek tűnik,sőt mikor megébredtem tudtam hogy ébren vagyok,de sehogy sem tudtam megmozdulni.
2012. jan. 28. 15:08
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja,és a próbatétel alatt mit értesz? Nem akar bántani,ártani?
2012. jan. 28. 15:10
 9/11 nrrolli ***** válasza:

nem


de ez a te probatételed

2012. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a kereszttel maximum Jézust tudod megijeszteni, a gonosznak a világon semmi oka félni tőle. Legfeljebb azokra hat, akiket megfeszítettek.

Nem minden álomnak van jelentése, többnyire a saját belsőnket tükrözik. Emlékek, érzések, mint félelem boldogság, aggályok rendszertelen egyvelege az esetek többségében, persze biztosan vannak kivételek.

Attól, hogy apukáddal nem volt felhőtlen a kapcsolatotok, nem jelent semmit. Sőt, talán olyan dolgok nyomasztanak, amiket nem tudtatok megbeszélni, vagy nem tudtál elmondani nekik. 3 Családtag halálát megélni pedig rákényszeríti az embert, hogy olyan dolgokon rágódjon, amiken azelőtt soha. Ha nekem 3 közeli hozzátartozóm halna meg, biztosan fogékonyabb lennék bizonyos dolgokra. (még ennél is)

2012. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!