Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A hét elején álmodtam ezt,...

A hét elején álmodtam ezt, azóta se tudom, hova tenni, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, akivel már szeptember óta nem találkoztunk egyetem miatt. Az utolsó két találkozásunk mély nyomott hagyott bennem és fura jeleket vettem észre mindkettőnk részéről. Azóta is ezen rágódom.

Valamelyik nap a hét elején azt álmodtam, hogy egy kocsiban ülünk, Ő vezet, egy darabig, amikor megáll és a fejét a mellkasomra helyezi (?)... nem is tudom, mintha valamiért szomorú lett volna... ekkor véletlenül a számhoz ért a füle, mire én elnézést kértem, Ő meg, hagyd, semmi gond, sőt, odatette a kezem, hogy simizzen... Nagyon fura :)) Vélemények?


2012. márc. 3. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a szíved legmélyén beleszerettél ebbe a fiúba. Vagy csak nagyon jó barátok vagytok.
2012. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha hiszel az álmok jelentésében, álomfejtők szempontjából azt jelenti, hogy szüksége van rád ennek a fiúnak (szomorúság) nem tudja kézben tartani a dolgokat (ő vezet) és kell neki valaki aki támogatja.
2012. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!