Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az normális, hogy rosszat...

Az normális, hogy rosszat álmodtam, és rájöttem álmomban, hogy álom, dde nem tudtam felébredni?

Figyelt kérdés
És ordítoztam, hogy legyen már vége, ébredjek fel...
2012. febr. 28. 20:48
1 2
 1/12 Neménvagyokaz ***** válasza:
Szerintem normális. Néha velem is megesik.
2012. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Bajtárs válasza:
Nagyon rosszul hangzik, de szerintem mindenkivel volt már úgy, hogy tudatára ébredt álom közben. Velem is volt ilyen, de szerencsére gyorsan felébredtem utána. Megismétlődött az eset?
2012. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pontra fókuszálsz pár másodpercen át mindenképpen felébredsz. Amúgy próbálj megtanulni tudatos álmodni és akkor a rémálmaiddal is tudsz majd mit kezdeni.
2012. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sztem normális.

Bár amikor én rá jövök hogy álmodok, bármikor fel tudok ébredni.

Velem 1x az volt hogy a régi (ált.) sulimban voltam, és minden be volt nőve valami növénnyel...

Oda szaladtam a csaphoz, alá dugtam a fejem, és fel ébredtem :)

Mellesleg nincsenek rossz álmaim, mivel erős idegzetű vagyok, és ha rá jövök hogy EZ AZ ÉN ÁLMOM akkor minden szörnynek vége van... :D

2012. febr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2-es jól írta, fixálni kell a tekintetet. Bár soknak tűnhet az a kis idő is, ha épp zombik harapdálják az ember lábát. :)
2012. febr. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jav. 3-as.
2012. febr. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#3 Igen-igen, és is ezt akartam mondani.

Dr. Paul Tholey - Alkotó álom < ezt nézd meg, kedves kérdező!

Én még régen úgy ébredtem fel, hogy leugrottam valahonnan, vagy más durvább módon öngyilkos lettem (kicsit bizarrnak hangzik :D), és azt már nem tudtam elképzelni, vagy nem tudom, de attól mindig felébredtem.

2012. febr. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, létezik ilyen. Olyan is van, hogy "felébredsz", de csak később jössz rá, hogy egy másik álomba "ébredtél fel", és még mindig álmodsz...


Azért van, mert az alvás hormonális és agyi állapotot is jelent. Amíg tele vagy álomhormonnal és az agyad alvási frekvenciát generál, addig nem tudsz könnyen felébredni.

2012. márc. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudtál mozogni? Vagy megdermedtél?
2012. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

1 szer fordult csak elő, és egy helyben álltam, és jöttek élőhalottak és belém haraptak.

Pedig nem nézek ilyen filmeket...

2012. márc. 3. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!