Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mekkora jelentösége van az...

Mekkora jelentösége van az álmoknak az életben?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 20:14
 1/5 anonim válasza:

számomra nagyon fontosak. Igaz nem fejtem meg őket tehát ha mondjuk létráról álmodok vagy nem tudom miről akkor nem keresem görcsösen mit jelenthet.

De mindig átgondolom, hogy mit álmodtam és belegondolok hogy milyen jó volt vagy milyen rossz. Sokat gondolkozok rajtuk és napközben hatással van rám. Tehát pl ha szépet álmodok nap közben jó kedvem van, volt már úgy hogy szerelmesnek éreztem magam miatta, vagy egész nap nyomott voltam. Tehát ilyen szempontból szerintem van jelentősége, hiszen kihat az életemre

2012. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy tudatos álmodó számára nagy jelentősége van:)
2012. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen álomról van szó. Például azt álmodod, hogy WC-t keresel, akkor csupán arról van szó, hogy valóban WC-re kell menned, s fel is fogsz ébredni, hogy elvégezd a dolgod.

Vannak azonban olyan álmok, amelyeknek nagyon komoly jelentősége van. Ezt vehetjük úgy, mintha a tudatalattid levelet küldene Neked egy képsorban, amely fontos üzenetet tartalmaz. Ezt mindenképpen érdemes megfejteni. Ma már vannak nagyon jó álmoskönyvek, amelyek nem jósolgatnak, hanem segítenek az álom értelmezésében. Egy fontos álom tudatosításának a kihagyása olyan, mintha egy fontos levelet felbontatlanul dobnál a szemétkosárba.

2012. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

sok. álmunkban az agyunk azokat a problémákat dolgozza fel, amiket nappal nem tudott. legalább is valami ilyesmit olvastam.

ja, és álmodni nagyon jó. én legszívesebben csak álmodnék.

2012. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hülyeségek próbálom minél hamarabb megfejteni és megcsinálni.Nekem attól még ugyan olyan fontosak az álmok.
2012. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!