Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet hogy ha álmodok...

Hogy lehet hogy ha álmodok valamit az valamikor bekövetkezik?

Figyelt kérdés
Például hogy elesek. És tényleg elesek ott ahol álmodtam
2012. márc. 7. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Véletlen.
2012. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem véletlen, miért lenne az?én konkrét dolgokat álmodom és szinte minden bejön.Mindig előre mondom el családomnak és barátoknak, soha nem akkor mikor már megtörtént. Igazság az, hogy én sem értem miért álmodok meg mindent ami fontos az életemben, de ha azt teszem amit az álom közöl szinte szó szerint követem, akkor mindig szerencsés kimenete van.
2012. márc. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is meg szoktam álmodni dolgokat és tényleg meg is történik aztán. Több ilyen eset volt.

Volt olyan is, hogy amikor kislány voltam, iskolás lány akkor megálmodtam, hogy az új tankönyvbe amit kaptunk: egy bizonyos oldalán milyen kép szerepelt és milyen szöveg volt alatta. Szóval megálmodtam. Reggel megnéztem kiváncsiságból és minden úgy volt ott, ahogyan én azt megálmodtam, pedig bele se néztem előtte.

2012. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem hiszem hogy véletlen , ilyen velem is történik, én a nap néhány kis jelenetét szoktam megálmondi mintha csak egy kép lenne . én csak röhögök rajta egyet nem nagyon izgat :D
2012. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!